חפש באתר
פוטו רג’וביניישן
 

פוטו רג’וביניישן

פוטו רג’וביניישן הינה שיטה של טיפול בפיגמנטציה המתאימה לכל דרגת עומק  בה ימוקם הכתם, מכשיר זה אשר מעלים כתמי שמש, נמשים וכ”ו מקרין הבזקי אור בעוצמות משתנות וניתנות למשחק ועל ידי כך למעשה פוגע בכתמים הנמצאים גם בעומק המרבי של שכבת העור ומעלים אותם.

במדריך זה נסקור בפניכם את כל המידע אודות מכשיר פוטו רג’וביניישן שאתם רוצים וצריכים לדעת כגון: מה בכלל מכשיר זה וכיצד הוא פועל, מספר הטיפולים הנדרשים, יתרונותיו ועוד..

פוטו רג’וביניישן מהו וכיצד הוא עובד?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן שיטה זו משתמשת בהבזקי אור בעוצמות משתנות (לפי עומק הכתם מתחת לעור) בכדי להעלים כתמי עור שונים, השימוש במכשיר זה הוא בטוח ולא מלווה בכאבים.

אופן ביצוע ההליך: השלב הראשון בתהליך יהיה חשיפתו של אזור הטיפול וגילוחו במידה וקיים שם שיער, לאחר מכן ימרח ג’ל מיוחד על המקום והרופא יחל להעביר את מכשיר הפוטו רג’וביניישן על פני הכתם כך שהבזקי האור יחדרו את העור ויפגעו הישר בכתם (בשלב זה של הבזקי האור יענוד המטופל משקפי מגן מיוחדים), משך הטיפול אורך בין 20 דקות לחצי שעה ומספר הטיפולים הנדרשים בכדי להגיע לתוצאה המבוקשת בדרך כלל עומד על חמישה טיפולים לכל היותר.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  יתרונותיו של מכשיר הפוטו רג’וביניישן

  • טיפול שאיננו פולשני- הטיפול במכשיר פוטו רג’וביניישן אינו פולשני ואיננו מצריך בעקבות כך הרדמה, אשפוז ותקופת החלמה ארוכה וכאבים.
  • חזרה לשגרת חיים מהירה- לאחר טיפול פוטו רג’וביניישן יוכל המטופל לחזור אל שגרת חייו מיד כאשר קיימת הגבלה של חשיפה לשמש.
  • תוצאות אסתטיות טובות- תוצאותיו של טיפול זה מתהדרות בכ-90% הצלחה של הסרת כתמי העור בכל העומקים.
  • אלסטיות העור עולה- אופן הטיפול גורם לכך שבסיומו העור הופך לאלסטי ויפה יותר בסיומו.
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר שוות עבור טיפול עם פוטו רג'וביניישן!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפול בפוטו רג'וביניישן
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט