חפש באתר
נמשים
 

נמשים

נמשים (אשר נקראים גם בהרת השמש) הינם כתמי פיגמנטציה זהבהבים וקטנים היכולים להימצא כמעט בכל אזור בגוף אך בעיקר באזורים החשופים ביותר לקרני השמש שהם בדרך כלל הפנים, הכתפיים וכפות הידיים, הופעת הנמשים היא לרוב תוצאה תורשתית אשר מתגברת כאשר ישנה חשיפה לשמש.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  הסרת נמשים האם זה אפשרי?

  הסרת נמשים מהעור באופן מוחלט גם בימים מתקדמים אלו נחשבת עדיין לבלתי אפשרית, אך קיימת האפשרות לטשטש ולהבהיר אותם עד כדי שבקושי ויראו אותם, את הבהרה זו ניתן לבצע בכמה דרכים שונות שהן:

  • פילינג כימי- פילינג כימי הוא טיפול אשר בזכותו ניתן להסיר מספר שכבות עור ובכך להעלים את הנמשים, את הפילינג הכימי מבצעים בעזרת חומרים שונים אשר בעת המגע שלהם עם העור הם יוצרים כוויה, את עומקו של הטיפול ניתן לקבוע על ידי שינוי החומרים והמינון שלהם. למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה, כנסו לעמוד פילינג כימי וקראו!
  • חנקן נוזלי- חנקן נוזלי הוא חומר אשר רפואת העור עושה בו שימוש רחב היקפים וזאת מכיוון כי כאשר הוא בא במגע עם העור הוא יוצר כווית קור אשר בעזרתה ניתן להעלים נגעים וכתמים (במקרה הספציפי נמשים). למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה היכנסו לעמוד טיפול בפיגמנטציה עם חנקן נוזלי וקראו!
  • פילינג לייזר- פילינג לייזר הינו מכשיר אשר תוצאותיו הסופיות הן דומות לאלו של הפילינג הכימי אך דרך הביצוע שלו שונה ובטוחה יותר מזו של הפילינג הכימי מכיוון ובמכשיר זה תהליך קילוף העור מתבצע על ידי קרן הלייזר אשר צורבת את העור באופן מדויק ומתוכנת. לקריאה מורחבת על נושא זה כנסו לעמוד פילינג לייזר וקראו!
  • פוטו רג’וביניישן- מכשיר מהפכני זה מפיק קרני אור אשר חוזקתם נשלטת על ידי תכנות המכשיר ובאמצעותם ניתן להסיר את הנמשים בקלות בכל עומק בו הם ישכנו מתחת לעור. למידע נוסף על מכשיר זה היכנסו לעמוד פוטו רג’וביניישן וקראו!

  כאן באתר אסתטיק נט תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ עם טובי הרופאים והמטפלים אשר מתעסקים בתחום הסרת נמשים ואפילו לקבל מספר הצעות מחיר, כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטיכם כאן בתיבה למטה ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי.

  השאירו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול הבהרת נמשים!
  השאירו פרטים וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול הבהרת נמשים
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט