חפש באתר
כתמי פיגמנטציה
 

כתמי פיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה הינם כתמים נפוצים מאד אשר מופיעים על פני עורנו במגוון צבעים, מקומות, צורות ולכל סוגי העור, כתמי פיגמנטציה אלו מופיעים בדרך כלל כתוצאה מחשיפה לשמש אך זוהי לא הסיבה היחידה ולרוב מדובר גם בגנטיקה שירשתם מהוריכם.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות כתמי פיגמנטציה וכיצד ניתן להעלימם כגון: מהם בכלל אותם כתמי פיגמנטציה, כיצד ניתן להימנע מהופעתם, כיצד ניתן להעלימם ועוד..

מהם בכלל כתמי פיגמנטציה?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן כתמי פיגמנטציה המופיעים על פני העור הם בדרך כלל נזקים אשר נגרמו כתוצאה של חשיפה לשמש או תופעה גנטית תורשתית אותה קיבלנו מהורינו, כתמים אלו יכולים להופיע כנמשים, נקודות חן (אשר הסרתן היא קשה ומורכבת יותר ולא דומה לטיפולים עליהם נמליץ כאן), כתמים בצבעים שונים, בליטות שונות בצבע העור ועוד…

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד ניתן להימנע מהופעתם של כתמי פיגמנטציה?

  ובכן חלק זה מתחלק לשניים כאשר את כתמי הפיגמנטציה התורשתית אין ביכולתנו למנוע (להעלים אותם אחרי שהופיעו כן ניתן אבל לא למנוע אותם מבעוד מועד) אלא אך ורק את כתמי הפיגמנטציה שמופיעים כתוצאה מחשיפה לשמש.

  את כתמים אלו ניתן למנוע בעזרת לבישת בגדים ארוכים, חבישת כובע המכסה כמה שיותר את עור הפנים והקרקפת, מריחה של תכשירי הגנה (באחוזים גבוהים) מפני שמש ובכלל הימנעות מחשיפה מיותרת לשמש.

  כיצד ניתן לטפל בכתמי פיגמנטציה?

  כתמי הפיגמנטציה במקרים רבים הופכים להיות פגם אסתטי אשר גורם לרבים מפח נפש וביטחון עצמי נמוך והצורך והרצון להסירם גרם לכך שבשנים האחרונות צצו מספר טיפולים יעילים אשר בזכותם ניתן להעלים את כתמים אלו ושפר את האסתטיקה החיצונית של כל אחד ואחד מכם, טיפולים אלו הם:

  • פילינג לייזר- מכשיר זה מבצע טיפול פילינג מתקדם, איכותי, בטיחותי ומדויק בעזרתו ניתן לחדור אל העומק המדויק בו שוכנים הקמטים בעור ולהעלימם. למידע רחב ומפורט יותר על טיפול זה היכנסו לעמוד פילינג לייזר וקראו!
  • חנקן נוזלי- באמצעות חנקן נוזלי ניתן ליצור כוויה אשר תצרוב ותעלים את כתמי העור כאשר העור יחלים, רוצים לדעת מידע מפורט יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד טיפול בפיגמנטציה בעזרת חנקן נוזלי!
  • פוטו רג’וביניישן- שיטה זו עושה שימוש בקרני אור אשר חודרים לכל עומק בו ימצא הכתם בעור ופועלים להסירו, רוצים לדעת כיצד המכשיר פועל ומהם יתרונותיו? כנסו לעמוד פוטו רג’וביניישן וקראו!
  • פילינג כימי- פילינג כימי הוא טיפול בו נעשה שימוש בחומרים אשר גורמים לדרגות כוויות שונות (בעומקים שונים) ועל ידי כך פוגעים בכתם ומסירים גם אותו כאשר העור מחלים מהכוויה. כנסו לעמוד פילינג כימי וקראו על שיטה זו!
  מלאו את פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור העלמת כתמי פיגמנטציה!
  מלאו פרטים כאן וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול העלמת כתמים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט