חפש באתר
טיפול בפיגמנטציה עם חנקן נוזלי
 

טיפול בפיגמנטציה עם חנקן נוזלי

טיפול בפיגמנטציה עם חנקן נוזלי היא שיטה מצוינת להעלים כתמי עור שטחיים שגורמים לפגם אסתטי, טיפול זה מבוצע על ידי רופא עור בלבד ובדרך כלל לא תמצאו אותו במרפאות אסתטיקה רגילות.

במאמר זה נביא בפניכם מידע רב אודות שיטה זו לטיפול בפיגמנטציה כגון: מהו בכלל חומר זה, כיצד הוא עובד, למי מתאימה שיטה זו, ואיכן ניתן לבצע אותה.

מהו בכלל חנקן נוזלי?

חנקן נוזלי הינו חומר אשר לו שימושים רבים בעולם התעשייה אך אנו נעסוק בתפקידיו הרפואיים שלו בתחום רפואת העור. את החנקן הנוזלי מייצרים למעשה מדחיסה של אוויר, כלומר באוויר שמסביבנו קיימים 78% של חנקן וכאשר האוויר נדחס במדחסים מיוחדים בעלי לחץ אדיר משתחרר לו חומר החנקן למצב נוזלי כאשר הטמפרטורה שלו תעמוד על מינוס 196 מעלות.

ברפואת העור משתמשים בחנקן הנוזלי בעיקר לביצוע כוויות מכוונות ושטחיות על פני העור שמטרתן היא העלמת כתמי עור, נגעים וגבשושיות.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד עובדת שיטה זו?

  ובכן כמו שכבר ציינו מעלה החנקן הנוזלי הינו חומר שהטמפרטורה שלו תעמוד על מינוס 196 מעלות, עובדה זו תביא לכך שבכל פעם שחומר זה יגע ברקמות עור הוא יצרוב אותן לכדי כווית קור. בתחום רפואת העור משתמשים הרופאים בחנקן נוזלי בכדי ליצור כוויות קור מכוונות, ממוקדות ומבוקרות שמטרתן היא העלמת נגעים על ידי כך שהכוויה למעשה צורבת אותם ואת רקמות העור שמסביבם ולאחר מכן יתחדש העור בצורה נקיה.

  אופן הפעולה של שיטה זו- ראשית יאבחן הרופא את הנגע, כתם או גבשושית ובמידה והם מתאימות באופיים (בהמשך נסביר למי מתאימה שיטה זו) לטיפול זה הוא יבצע את כווית הקור על ידי נגיעה עם מכשיר דמוי מבער קטן אשר פולט את החנקן הנוזלי בצורה מבוקרת ונקודתית. לאחר מכן תהליך ההחלמה יהיה זהה לחלוטין לתהליך החלמה מכוויה וגם יראה זהה כאשר במקום הכוויה ייווצר גלד שלאחר מספר ימים יתקלף מעצמו ויחשוף את רקמות העור החדשות שצמחו מתחתיו. טיפול זה מתאים בעיקר בקרב כתמי עור ונגעי קונדילומה.

  למי מתאים טיפול זה?

  טיפול זה מתאים בעיקר לאנשים הסובלים מפיגמנטציה שטחית, כלומר כתמי עור שאינם נמצאים בשכבות העור העמוקות אלא בדיוק ההפך.

  מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משלמת לטיפול בפיגמנטציה!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול בפיגמנטציה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט