חפש באתר
טיפול בפיגמנטציה
 

טיפול בפיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה הם כתמים אשר יכולים להופיע במקומות שונים ובמגוון צורות על פני העור ולרוב גורמים לפגמים אסתטיים בולטים לעין , כיום קיימות מספר שיטות של טיפול בפיגמנטציה אשר מצליחים לצמצם ואף להעלים את כתמים אלו. למידע רחב ומפורט יותר על כתמי פיגמנטציה כגון: מהי בכלל פיגמנטציה ולמה היא מופיעה, אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד פיגמנטציה ולקרוא!

במדריך זה נביא בפניכם מידע רב אודות השיטות הקיימות של טיפול בפיגמנטציה כגון: פילינג, תכשירים בייתים, טיפול בפוטו רג’וביניישן, לייזר ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שיטות טיפול בפיגמנטציה

  בעולם האסתטיקה קיימות שיטות רבות לטיפול בפיגמנטציה אך אנו סיננו עבורכם את אלו אשר אנו רואים בהן השיטות הטובות והפופולאריות ביותר והן:

  פילינג לייזר- בשיטה זו ניתן להעלים כתמי פיגמנטציה אשר מצויים עמוק יותר מתחת לעור בדיוק רב וזאת בזכות קרני הלייזר שמתוכנתות מראש על ידי הרופא המטפל, למידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו אנו מזמינים אתם להיכנס לעמוד פילינג לייזר ולקרוא!

  פוטו רג’וביניישן- שיטה זו מטפלת בכתמי פיגמנטציה הנמצאים בכל עומק בעזרת קרני אור אשר חוזקם מתוכנת על ידי הרופא המטפל ועל פי עומקם וגודלם של הכתמים, הטיפול אמור לגרום בסופו של דבר לכתמים להיספג בתוך העור ולהיעלם, רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו? היכנסו לעמוד פוטו רג’וביניישן והתעדכנו!

  תכשירים ביתיים- בתחום זה קיימים אין ספור תכשירים בייתים אשר מבוססים על חומרי הבהרה ויכולים לבצע את העבודה של העלמת הכתמים כאשר הם קטנים ונמצאים בעומק סביר, את אותם תכשירים ניתן למצוא כמעט בכל בית מרקחת אך מומלץ להתייעץ קודם עם רופא העור שלכם ולבקש הכוונה לתכשיר ספציפי  אשר יתאים לכתמים המופיעים אצלכם ולסוג העור שלכם.

  פילינג כימי- פילינג כימי הוא טיפול שבאמצעותו ניתן להעלים בצורה מאד אפקטיבית את כתמי הפיגמנטציה, אופן הפעולה של שיטה זו היא בזכות אותו חומר כימי שמורח עליכם המטפל ואשר גורם לסוג של כוויה על העור, כוויה זו מסירה את שכבות העור שבהם נמצא הכתם ומאפשרת לגוף לחדש את הרקמות בצורה נקיה. שיטה זו יכולה לתת מענה לכל עומק בו קיים הכתם באמצעות טיפולי פילינג כימי שטחי, פילינג בינוני, פילינג עמוק. רוצים לדעת מידע מפורט ורחב יותר על שטה זו? כנסו עכשיו לעמוד פילינג כימי וקראו!

  חנקן נוזלי-  בשיטה זו עושים שימוש בחנקן נוזלי אשר יוצר כוויות קור בעור, גם בשיטה זו בדומה לפילינג הכימי הכוויות מסירות את הכתמים והעור שמתחדש לאחר מכן מופיע בצורה נקיה וחלקה. אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד טיפול בפיגמנטציה באמצעות חנקן נוזלי ולקרוא מידע רחב ומפורט יותר.

  מלאו פרטים וקבלו מספר הצעות מחיר שוות לטיפול בפיגמנטציה!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט