חפש באתר
אקנה
 

אקנה

אקנה היא תופעה נפוצה מאד בקרב מתבגרים המוכרת גם בשמות “חצ’קונים” או “פצעי בגרות”, התופעה נוצרת לרוב כתוצאה של הצטברויות שומן מיותרות שבלוטות החלב הפרישו ויוצרות בעקבות כך סביבה טובה להתרבותו של חיידק האקנה שעל שמו קרויה התופעה.

בעמוד זה נביא בפניכם הסברים מעמיקים על הסיבות להופעתה של תופעה זו, כיצד ניתן למנוע ממנה להחמיר וכיצד מטפלים בה.

מהי בכלל אקנה ולמה היא מופיעה?

ובכן כמו שכבר ציינו האקנה היא תופעה מוכרת ונפוצה בעיקר בקרב מתבגרים וזאת מכיוון כי השינויים ההורמונליים שהם חווים בגיל זה גורמים לבלוטות החלב להפריש כמות יתרה של שומנים אשר מתערבבים עם תאים מתים וכתוצאה מכך חוסמים את זקיקי השיער, הצטברות השומן היא סביבה נוחה ופורייה להתרבותו של חיידק האקנה באזור שגורם מאוחר יותר לדלקת על זקיק השיער ולהיווצרותו החיצונית של הפצע הידוע לשמצה.

גורמים נוספים להתפרצות תופעת האקנה: פעילות הורמונים מוגברת כתוצאה מלחצים נפשיים, פעילות מוגברת של הורמונים כתוצאה של מגוון סיבות, מוצרי חלב עלולים לגרום לתופעה זו לפרוץ וזאת בעקבות ההורמונים שקיימים בחלב עצמו, תרופות שונות שאתם נוטלים, תאי עור מתים אשר מצטברים ועוד…

כיצד ניתן להקטין את היקף התופעה? ובכן מלבד הטיפול בפצעי האקנה שכבר הופיעו על פניכם (או באזור אחר על גופכם) מומלץ בחום גם לבצע פעולות מנע שיפחיתו את היקף התופעה ועוצמתה, לרוב פעולות מנע אלו הם תזונה נכונה אשר משאירה בחוץ את המוצרים שעלולים להגביר ולחזק את פצעי האקנה, בכדי לאמץ תפריט כזה של תזונה נכונה יש להיוועץ עם תזונאית מוסמכת אשר מתמחה בתחום או עם רופא עור.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טיפול בפצעי אקנה

  טיפול באקנה יכול להתבצע במגוון דרכים ושיטות כאשר הדגש הוא על דרגת חומרת התופעה, כאשר מופיעים מספר מועט של פצעי בגרות מידי פעם על הפנים מומלץ למצוא תכשיר מתאים וטוב אשר יבצע את העבודה (התייעצו עם רופא המשפחה שלכם להתאמה של תכשיר) אך כאשר מופיעים מספר רב של פצעוני בגרות על הפנים בצפיפות גבוה ואינטנסיבית יש לשקול בחום טיפולים חזקים ומשמעותיים יותר כגון מכשיר ה- IPL אשר יעיל יותר לטיפול באקנה קשה בה צפיפות הפצעונים גבוה והשטח שעליו הם מופיעים רחב היקף.

  טיפול באקנה עם מכשיר IPL

  טיפול באמצעות מכשיר ה-IPL  כנגד פצעוני הבגרות היא שיטה יעילה וטובה אשר גורמת להרג חיידקי האקנה שנמצאים תחת העור וגורמים לאותם פצעונים מכוערים ומטרידים, מכשיר זה מייצר קרני אור ייחודיות אשר חודרות אל מתחת לעור וננעלות על האזור הבעייתי בו קיימת תרבית חיידקי האקנה, קרני האור גורמות להשמדת האקנה בזכות האנרגיה הרבה שהן פולטות מבלי לגרום לנזק אחר באזור הטיפול. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו, אנו מזמינים אתכם להיכנס עכשיו לעמוד טיפול באקנה!

  רוצים להעלים את פצעי האקנה? מלאו את פרטיכם באחת מהתיבות הנמצאות כאן בעמוד ונציגינו יחזרו אליכם במהירות האפשרית לתאם פגישת ייעוץ או הצעת מחיר!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר אטרקטיבית עבור טיפול בפצעי אקנה!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעות מחיר אטרקטיבית עבור טיפול בפצעי אקנה!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט