חפש באתר
טיפול באקנה
 

טיפול באקנה

טיפול באקנה הוא שלב אותו כמעט כל אדם ואדם עובר בחייו בין אם הוא עובר הליך קוסמטי, צורך תכשירים שונים או עובר טיפול באקנה בעזרת קרני אור IPL. חיידק האקנה (P.Acne כמו שהוא נקרא בעולם הרפואי) משחית את פנינו עם עשרות פצעים מכוערים ומגעילים שפוגעים באסתטיקה החיצונית שלנו וגורמים לנו עוול גדול. שנים רבות שעולם הרפואה האסתטית מנסה לטפל בתופעה בעזרת המצאת אין ספור תכשירים וטיפולים קוסמטיים שאמנם מפחיתים את התופעה ולעיתים אף עוזרים להיפטר ממנה אך לא באחוזים גבוהים.

טיפול באקנה בעזרת קרני אור IPL

טיפול באקנה על ידי קרני אור IPL הינה שיטה חדשנית אשר מניבה תוצאות מצוינים במלחמה בפצעי האקנה, שיטה זו פוגעת ישירות בחיידק האקנה על ידי החדרת אותם קרניים (נסביר בהמשך על אופן הפעולה ) ומשמידה אותו. מכשיר זה הוא היעיל ביותר לטיפול באקנה קשה ועושה את מה שלרוב אף תכשיר לא יוכל לבצע.

מכשיר ה- IPL בטוח לחלוטין ואף מאושר על ידי ארגוני הבריאות הטובים והחזקים ביותר בעולם כגון: ארגון ה- FDA, ארגון ה- CE האירופאי וכ”ו..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד מתבצע טיפול באקנה בעזרת מכשיר IPL?

  ובכן מחקרים שנעשו על חיידק האקנה הראו כי חשיפתו לפולסים מסוימים של אור גורמת לחומר הפורפירין שבו לבצע שינוי כימי שלאחר מספר ימים גורם להשמדתו של החיידק, מכשיר זה עושה בדיוק את הפעולה הזו על ידי כך שהוא שולח פולסים של קרני אור ידידותיות לאדם אך הרסניות לחיידק האקנה ומחסל אותו.

  מספר הטיפולים הנדרש- ובכן לכל אדם נתונים שונים של עור, של מספר אזורים נגועים בחיידק האקנה, היקף האזור הנגוע ונתונים פיזיים אחרים המשנים את אופן עוצמת הטיפול ואורכו, אך ניתן כמעט בוודאות מוחלטת לציין כי כבר לאחר 4-5 טיפולים תוכלו להבחין בשינוי ניכר.

  העלמת צלקות אקנה

  לפעמים טיפול באקנה מגיע בשלב מאוחר מידי בו הספיק המטופל לסבול במשך תקופה מפצעי אקנה דלקתיים אשר גם גרמו לצלקות מכוערות על פניו הנקראות גם חטטים, גם עבור תופעת לוואי זו דאג עולם האסתטיקה לפתרון בו תוכלו לטשטש את הצלקות ולהיראות יפים שוב.

  על טיפולים אלו אנו מזמינים אתכם להמשיך ולקרוא בצורה נרחבת ומפורטת בעמוד טיפול בצלקות אקנה.

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול באקנה
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפול באקנה!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט