חפש באתר
טיפולי פנים
 

טיפולי פנים

הפנים הם האזור הבולט ביותר בגופנו וכל פגם אסתטי קטן כגון: אקנה, עור סדוק, שחורים, נמשים, כתמי פיגמנטציה וכ”ו הופך במהרה גלוי לכל.

בעמוד זה נביא בפניכם מספר טיפולי פנים אשר יכולים לפתור בעבורכם פגמים אסתטיים בדוגמא לאלו שציינו למעלה.

טיפולי פנים לבעיית קמטים

קמטים הם תופעה אשר מתרחשת כתוצאה של זקנה או של שרירי הבעה מתוחים, טיפולי הפנים הבאים מחולקים לפי סוג הקמטים:

קמטי הבעה- לקמטי הבעה אלו קיים טיפול מאד פופולארי ובעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד, טיפול זה מבוצע על ידי חומר הבוטוקס אשר מוזרק אל עבר שרירי ההבעה וגורם לשיתוקם והרפייתם ובכך גם נעלמים הקמטים. לקריאה מפורטת על נושא זה כנסו לעמוד קמטי הבעה וקראו

קמטי זקנה- עבור סוג קמטים אלו קיימים שתי שיטות עיקריות של טיפולי פנים אשר מציגות תוצאות טובות ואיכותיות והן:

  • מילוי קמטים- בשיטה זו מעלימים ומחליקים את הקמטים באמצעות החדרה של חומרי מילוי שונים אשר מתבססים על חומר טבעי הנמצא אצל כל אחד ואחת מאתנו בגוף (חומר זה נקרא חומצה היאלורונית) ובזכות כך גם נחשב הטיפול לכזה בו סיכויים קלושים לתופעות לוואי. למידע רחב ומפורט על טיפול פנים זה היכנסו לעמוד מילוי קמטים וקראו.
  • ניתוח מתיחת פנים- ניתוח מתיחת פנים הינו הליך כירורגי אשר מצעיר את פני המטופל על ידי מתיחה והסרה של עור עודף, למידע נוסף על טיפול פנים זה כנסו לעמוד מתיחת פנים וקראו!

טיפולי פנים לצלקות אקנה

  • טשטוש צלקות אקנה על ידי מכשיר לייזר- טיפול פנים זה מצליח להעלים צלקות אקנה בולטות בעיקר באמצעות קרני הלייזר אשר צורבות אותן ומיישרות את משטח הפנים. למידע אודות טיפול זה היכנסו לעמוד טשטוש צלקות אקנה בלייזר וקראו.
  • טשטוש צלקות אקנה על ידי חומרי מילוי- טיפול זה מעלים שקעים בפנים הנובעים מצלקות אקנה על ידי מילוי החורים בחומרי מילוי מיוחדים אשר בהם עושים שימוש נרחב ברפואה האסתטית. למידע רחב ומפורט היכנסו לעמוד טשטוש צלקות אקנה באמצעות חומרי מילוי וקראו!

לטיפולים נוספים אשר מטרתם היא טשטוש צלקות אקנה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד טיפול בצלקות אקנה!

טיפולי פנים להעלמת כתמי פיגמנטציה

  • פילינג כימי- טיפול פנים זה עושה שימוש במשחות בעלות חומרים כימיים אשר יוצרות אפקט של כוויה וכך למעשה מסירות את כתמי הפיגמנטציה. למידע מפורט ורחב יותר על טיפול זה כנסו לעמוד פילינג כימי וקראו!
  • פילינג לייזר- טיפול זה עושה שימוש בקרניו החזקות של מכשיר הלייזר בכדי לצרוב את הכתם ולהסירו מהעור בדיוק מופתי. למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה כנסו לעמוד פילינג לייזר וקראו.

פוטו רג’וביניישן- מכשיר זה עושה שימוש בקרני אור חזקים אשר הוא מפיק בכדי לפגוע באותם כתמי פיגמנטציה ולהסירם, למידע נוסף ומפורט יותר על תחום זה כנסו לעמוד פוטו רג’ביניישן וקראו!

חנקן נוזלי- חומר זה מבצע טיפול בפיגמנטציה בזכות יכולתו לגרום לכווית עור מבוקרת אשר פוגעת ומסירה את הכתמים שנמצאים על העור. למידע נוסף ומפורט על שיטה זו היכנסו לעמוד טיפול בפיגמנטציה באמצעות חנקן נוזלי וקראו.

מלאו פרטים וקבלו מספר הצעות מחיר עבור כל טיפול פנים!
מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לכל טיפול פנים!
© כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט