חפש באתר
נשירת שיער גברים
 

נשירת שיער גברים

נשירת שיער היא תופעה טבעית לחלוטין ולמעשה כל אדם בעל שיער מלא ובריא משיר כ- 50 שערות בממוצע ליום שמתחדשות באופן טבעי, אך בעמוד זה נדבר על נשירת שיער במספרים גבוהים יותר, כזו שגורמת לשיער שעל הראש להיות מדולל ומעידה על תחילתו של הליך התקרחות, ברוב המקרים זו תהיה תופעה תורשתית של גברים אשר עוברת בין אב לבן ולכן במאמר זה נתמקד אך ורק בנשירת שיער אצל גברים.

בעמוד נשירת שיער גברים נסקור בפניכם את הסיבות לנשירת השיער וגם את דרך הטיפול המקובלת והיעילה ביותר בתחום.

מהי נשירת השיער אצל גברים ומדוע היא מתרחשת?

ובכן מדובר על תופעה רחבת היקפים ונפוצה מאד, למעשה כל גבר שני בעולם סובל מתופעה זו של נשירת שיער מאסיבית והתקרחות בחייו הבוגרים, הסיבה הנפוצה ביותר לנשירת שיער גברים היא תוצאה כימית של פירוק ההורמון הגברי והמרתו לחומר אשר מדכא צמיחת שיער, תופעה זו נחשבת לתורשתית ולכן במידה ואב המשפחה קירח הסיכויים של בניו להיות גם הם קירחים גבוהים במיוחד.

ההליך שגורם להתקרחות אצל גברים- ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן במרבית המקרים של התקרחות גברית יהיו בעקבות פירוקו של ההורמון הגברי (טסטוסטרון) והמרתו לדיהידרוטסטוסטרון אשר ידוע כמדכא צמיחה של שיער, הסיבה להליך כימי זה טמונה לרוב כהשלכה תורשתית. לאחר שהליך זה מתרחש השיער מתחיל לנשור בקצב גבוה מהרגיל והתחדשותו מאיטה את קצבה עד עצירה מוחלטת, מחקרים מראים כי גברים אשר אצלם תהליך זה החל ונמצאים תחת לחץ נפשי או עייפות מצטברת הנשירה מתגברת וחידוש השיער נבלם מהר יותר.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  כיצד מטפלים בתופעת נשירת שיער אצל גברים?

  השיטה הנפוצה והיעילה ביותר להחזרת המראה המלא והבריא של השיער לראש היא על ידי ביצוע ניתוח השתלת שיער, בהליך זה מבצע המנתח חתכים קטנים בשטח הקירח על מנת להשתיל בהם מאוחר יותר את זקיקי השיער הבריא, לאחר מכן יבצע הרופא חיתוך והסרה של רצועות קרקפת קטנים ועליהם זקיקי שיער בריאים מאזור בו עדיין גדל שיער (בדרך כלל רצועות אלו יילקחו מהעורף) ואז יחדיר אותם באמצעות פינצטה מיוחדת אל תוך החתכים שביצע קודם לכן באזור הקירח של הראש.

  למידע רחב ומפורט יותר על הליך זה כגון: אופן הביצוע המדויק, ההחלמה שלאחר מכן, סיכויי ההצלחה של הליך זה, מתי ניתן לראות את תוצאותיו של הטיפול ועוד… אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד השתלת שיער!

  רוצים לקבוע פגישת ייעוץ אצל אחד מהמומחים שלנו בתחום? רוצים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית בטלפון? מלאו את פרטיכם כאן באחת מתיבות הפרטים שנמצאות בעמוד זה ונציגינו יחזרו אליכם במהרה!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור טיפול השתלת שיער!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור טיפול השתלת שיער!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט