חפש באתר
טיפול בהתקרחות
 

טיפול בהתקרחות

התקרחות גברית היא תופעה מוכרת ונפוצה אשר פוגעת ב- 50% מכלל אוכלוסיית הגברים הבוגרים בעולם, בעבר גבר אשר היה מתחיל להקריח עמד בפני שתי אפשרויות אשר אחת מהן הייתה השלמה עם הקיים והשנייה היא חבישת פאה תואמת בכדי להסתיר את קרחתו, בימים אלו טיפול בהתקרחות הוא כבר לא בגדר חלום וכל אחד ואחד מכם הסובל מתופעת ההתקרחות יכול לטפל בכך באמצעות השתלת שיער.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  טיפול בהתקרחות באמצעות השתלת שיער

  התקרחות גברית היא לרוב תוצאה של הליך ביולוגי תורשתי אשר מופיע במשך השנים באופן הדרגתי, את תחילת התופעה ניתן לראות כאשר נשירת שיער מתחילה לדלל אזורים שונים על הראש (בדרך כלל בפדחת, כלומר בקדמת הראש) וקרחות קטנות מתחילות לבצבץ עד אשר הן מתאחדות לקרחת אחת גדולה.

  טיפול בהתקרחות באמצעות השתלת שיער היא דרך יעילה ואפקטיבית אשר פועלת להחזרתו של המראה המלא והבריא של שיערכם כמו שאף טיפול אחר לא יכול לעשות.

  כיצד מתבצעת השתלת השיער? ובכן הליך זה מתבסס על  רצועות זקיקי שיער בריאים הנשתלים באזור הקרחת ואמורים להיקלט ולהצמיח שם שיער חדש. ביצוע ההליך מתרחש באופן הבא: תחילה מבצע הרופא חתכים באזור בו קיימים זקיקי שיער ומסיר חתיכות מהם, את החתיכות האלו משתיל הרופא באמצעות פינצטה בחתכים שבוצעו באזור הקרחת במיוחד לכך, בסיום ההליך חובש הרופא את האזור בכדי למנוע דימום ותהליך ההיקלטות של זיקי השיער הבריאים מתחיל. למידע רחב ומפורט יותר בנושא זה היכנסו לעמוד השתלת שיער!

  מה צפוי לאחר טיפול בהתקרחות בדרך זו? כשבועיים לאחר תהליך השתלת השיער צפוי השיער לנשור, אין כל סיבה לדאגה זו תופעה רגילה וצפויה, השיער אמנם נשר אך הזקיק בתהליך קליטה שימשך מספר חודשים ובסיומו (במידה ואכן תהיה הצלחה) יצמיח שיער חדש ומלא שוב באזור הקירח.

  בזמן ההחלמה יש להימנע מפעילות ספורטיבית, מאמץ גופני אחר, חשיפה לשמש וגם עישון אשר עלולים לסכן את הליך הקליטה, כמו כן צפויים לחוש כאבים כלשהם שמקורם מהחתכים שבוצעו בראש.

  רוצים לקבל הצעות מחיר אטרקטיביות עבור טיפול בהתקרחות בהשתלה? מלאו פרטיכם באחת מהתיבות שבעמוד זה ונציגינו יחזרו אליכם במהרה עם המידע המבוקש.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול בהתקרחות באמצעות השתלה!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול בהתקרחות עם השתלה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט