חפש באתר
התקרחות
 

התקרחות

התקרחות היא תופעה אשר לרוב מתרחשת באופן טבעי ומשויכת יותר למין הגברי, אך במקרים מסוימים היא מופיעה כתגובה למאורע טראומתי או כתוצאה של מחלה. בעמוד זה נעסוק אך ורק בהתקרחות הטבעית אשר נפוצה יותר אצל המין הגברי, נסביר מדוע היא מתרחשת וכיצד ניתן לטפל בה.

מהי התקרחות ומדוע היא מתרחשת?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן ההתקרחות היא הליך טבעי אשר נפוץ בעיקר אצל גברים, הליך זה מתחיל דילול השיער ממקומות ספציפיים בראש ועד כדי קרחות של ממש.

מדוע הליך זה בכלל קורה? ובכן תופעת ההתקרחות נחשבת נפוצה מאד בקרב גברים ולמעשה חצי מכמות הגברים הבוגרים בעולם סובלת מתופעה זו, לרוב ההתקרחות היא תוצאה תורשתית ובמידה ואב המשפחה הוא בעל קרחת אז הסיכויים שבניו יהיו קרחים גבוהים יותר.

ההסבר המדעי לרוב תופעות ההתקרחות (95% ממקרי ההתקרחות אצל גברים) מתמקד בהליך ביולוגי בו חלק מההורמון הגברי (טסטוסטרון) מפורק ומומר לדיהידרוטסטוסטרון שהינו חומר המדכא את גדילתו של השיער, הליך זה כאמור הוא תורשתי ויתגבר אצל אנשים אשר נתונים ללחצים נפשיים או שחסרות להם שעות שינה רבות באופן סדיר.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד מטפלים בתופעת ההתקרחות?

  ובכן באמצעות הליך השתלת שיער יכולים רבים מכם הסובלים מתופעת ההתקרחות להסתכל במראה ולראות שוב את מראהו היפה של השיער המלא, הליך זה נחשב לכירורגי וכתוצאה מכך טומן בחובו מספר סיכונים אך במידה והוא מצליח סביר להניח כי התוצאה הסופית תשביע את רצונכם.

  מהי השתלת שיער וכיצד היא מתבצעת? ובכן בהליך זה מבצע הרופא המטפל חיתוך של חלקי קרקפת באזור בו זקיקי השיער גדלים באופן בריא וטוב (לרוב חלק זה נמצא בעורף הראש) וישתיל אותם בחתכים אשר בוצעו קודם לכן באזור הסובל מהתקרחות באמצעות פינצטה, כשבועיים לאחר הניתוח השיער על הראש צפוי לנשור ולהתחדש לאחר כחודשיים בהם זקיקי השיער נקלטו והצמיחו שיער חדש ובריא גם באזור שהיה קודם לכן קירח.

  הליך ההשתלה לרוב מתבצע בסדרה של מספר טיפולים אשר ביניהם מפרידה תקופה של חצי שנה עד שנה בכל פעם. רוצים לקרוא מידע מפורט ורחב יותר על נושא זה? כנסו לעמוד השתלת שיער וקראו.

  סובלים מהתקרחות? מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר משתלמת להשתלת שיער!
  סובלים מהתקרחות? מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר להשתלת שיער!
  קטגוריות משנה
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט