חפש באתר
התקרחות גברית
 

התקרחות גברית

התקרחות גברית היא תופעה נפוצה מאד בקרב גברים בוגרים ולמעשה 50% מהגברים חווים או יחוו את תופעה זו בחייהם, ההתקרחות אצל חלק מהאנשים מתאימה לתווי הפנים שלהם ואין כל פגם אסתטי נראה לעין, אך לרוב הגברים ההתקרחות מפריעה וגם פוגעת במראה החיצוני.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות התקרחות גברית כגון: למה בכלל תופעה זו מתרחשת ומהי שיטת הטיפול הטובה והיעילה ביותר למניעתה.

מדוע מופיעה ההתקרחות הגברית מלכתחילה?

ובכן ההתקרחות הגברית היא בדרך כלל תוצאה ביולוגית (אותה נסביר בהמשך) אשר גורמת לשיער לנשור ולא להתחדש, תופעה ביולוגית זו עוברת לרוב בתורשה ובמקרה כי אב המשפחה הוא קירח אז הסיכויים לבניו להתקרח גבוהים גם כן.

ההסבר המדעי למרבית המקרים של תופעה זו טמון בהליך בו הטסטוסטרון (שהוא ההורמון הגברי) מתפרק ומומר לדיהידרוטסטוסטרון שידוע כחומר אשר מדכא צמיחת שיער ובכך למעשה נוצרת ההתקרחות הגברית. הליך ביולוגי זה יתגבר ויתעצם אצל אנשים אשר נתונים בלחץ נפשי גדול ואצל אנשים אשר להם מחסור רציני בשעות שינה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  כיצד מטפלים בהתקרחות גברית?

  ובכן הדרך הטובה ביותר לטפל בהתקרחות גברית היא באמצעות השתלת שיער, שיטה זו היא היחידה שיכולה להחזיר לכם את השיער ממקומות אשר בהן הוא כבר נשר ודולל, בשיטה זו מבצע הרופא המנתח הסרה של רצועות עור עם זקיקי שיער בריאים מאזורים בהם עוד גדל שיער בריא בראשכם (בדרך כלל אזור זה יהיה העורף), לאחר מכן יבצע המנתח גם חתכים קטנים באזור המדולל משיער ושם ישתיל את רצועות העור שהסיר קודם לכן באמצעות פינצטה מיוחדת.

  אחרי הליך ההשתלה- בסיום ההליך ייחבש האזור ויתכן כי תחושו כאבים ודימום במהלך הימים שלאחריו, כשבועיים לאחר הניתוח סביר להניח כי השיער שהושתל על ראשכן ינשור (אל תתרגשו זה אמור לקרות) בזמן זה הזקיק ינסה להיקלט באזור החדש ובמידה וזה אכן יתממש כחודשיים לאחר ההליך תוכלו להבחין כבר בשיער באזור ההשתלה.

  טיפול זה לרוב מתחלק למספר סדרות של השתלות שבכל פעם יבצעו את ההליך בחלק שונה של הקרחת, מספר הטיפולים תלוי בגודלה של הקרחת ובאופן התגובה של גופכם לטיפול.

  רוצים להגיע לפגישת ייעוץ אצל המומחים שלנו? רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת מהטובים שברופאים? מלאו פרטיכם באחת מהתיבות שנמצאות כאן בעמוד ונציגינו יחזרו אליכם במהרה!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור השתלת שיער!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור השתלת שיער!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט