חפש באתר
השתלת שיער לגברים
 

השתלת שיער לגברים

50% מהגברים בעולם סובלים או יסבלו בעתיד משיער דליל והתקרחות, בעבר בעיה זו הייתה עובדה קיימת אתה היו צריכים גברים אלו פשוט להשלים או לרכוש פאה, כיום מצב זה הפיך לחלוטין וניתן להחזיר את הגלגל לאחור בזכות השתלת שיער לגברים.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות השתלת שיער לגברים כגון: מהי בכלל השתלה זאת וכיצד היא מתבצעת, למי מתאים טיפול, מהם אחוזי ההצלחה של הליך זה ותהליך ההחלמה לאחריו.

השתלת שיער לגברים מהי וכיצד היא מתבצעת?

השתלת שיער לגברים הוא טיפול כירורגי אשר באמצעותו ניתן “להחיות” אזורים מתים בהם לא גדל שיער ולהחזיר אליהם את המראה המלא והבריא של השיער באמצעות השתלת זקיקים בריאים באזורים בהם דולל השיער.

כיצד הליך זה מתבצע?- בתחילתו של הליך זה מבצע הרופא חתכים קטנים באזור הקירח של הראש, לאחר מכן הוא מסיר חתיכות קטנות של עור עם זקיקי שיער טובים ממקום בו קיים שיער בריא (בדרך כלל בעורף הראש) ושותל אותם בחתכים שעשה קודם לכן באזור הקירח באמצעות פינצטה מיוחדת.

בסיום ההליך חובש הרופא את האזור למספר ימים בהם סביר להניח כי דימום קל ייספג בתחבושות, לאחר ההחלמה קיים סיכוי כי צלקות יופיעו באזור בו הוסרו חתיכות העור עם זקיקי השיער הבריא, אך מכיוון והשיער נלקח מאזור בו קיים שיער מלא הן יסתרו על ידיו ולא יראו כלפי חוץ.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  מי מתאים לעבור טיפול זה?

  ובכן המועמדים המובילים לטיפול זה הם גברים אשר סובלים מהתקרחות חלקית בראשם או דילול משמעותי של השיער, כמו כן אנשים אשר סובלים ממחלות שונות או נוטלים תרופות באופן קבוע צריכים להצהיר זאת בפני הרופא המטפל כבר בפגישה הראשונה בכדי לדעת האם הם יכולים לעבור את הטיפול.

  תהליך ההחלמה לאחר השתלת שיער לגברים

  בשבועיים שלושה שלאחר הליך כירורגי זה יש להימנע מכל פעילות גופנית, פעילות מאומצת או עבודה פיזית, כמו כן יש להימנע ככל הניתן מעישון מכיוון והוא מצמצם משמעותית את זרימת הדם אל הראש מה שיגרום לתהליך ההחלמה להאט ואף לכישלון תהליך ההיקלטות של זקיקי השיער. כשבועיים עד שלוש מזמן ההליך ינשור השיער שהושתל בראשכם, אל תדאגו זוהי תופעה נורמלית לחלוטין זקיקי השיער נקלטים לאט לאט ובמידה ותהיה הצלחה תוכלו לראות שיער חדש מבצבץ באזור כחודשיים לאחר מכן.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להשתלת שיער!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להשתלת שיער!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט