חפש באתר
השתלת שיער
 

השתלת שיער

השיער בראש הפך דליל או נעלם לחלוטין? אין לכם ממה לחשוש, בימים אלו ניתן להתגבר על התופעה הנפוצה של התקרחות באמצעות השתלת שיער אשר תעניק לכם בסיומה מראה שיער מלא ברק ובריא ממש כמו זה שהיה לכם כילדים.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות טיפול השתלת שיער כגון: אופן הביצוע, מתי ניתן לראות את התוצאות, סיכונים, סיבוכים, אחוזי הצלחה ועוד…

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  השתלת שיער מהי בכלל וכיצד היא מתבצעת?

  ובכן השתלת שיער היא הליך כירורגי אשר בו ייקח הרופא המנתח זקיקי שיער בריאים וישתול אותם במקום בו קיימת נסיגה של שיער או אפילו קרחת מלאה במטרה לעודד את זקיקי השיער הבריאים להיקלט באזור המדולל ולהתפשט בו לכדי שיער של ממש.

  כיצד מתבצע ניתוח השתלת שיער?- הליך זה אורך כ-3 שעות בהן יילקחו רצועות של זקקי שיער מעורפו של המטופל (חייב להילקח מהמטופל עצמו בכדי להגדיל את הסיכוי של הקלטות השיער), לאחר מכן יבצע המנתח חורים קטנים באמצעות סכין או מכשיר לייזר באזור הקירח של הראש ולשם יחדיר את רצועות זקיקי השיער על ידי שימוש בפינצטה, בסיום ההליך יחבש האזור.

  תוצאות הניתוח- טיפול זה יתבצע בסדרה של 3-4 טיפולים שבין כל טיפול לטיפול תאלצו להמתין חצי שנה עד שנה בכדי להמשיך הלאה, בסיום הטיפול השיער שהושתל ינשור לאחר שבוע שבועיים (אל תלחצו זה טבעי) הזקיק נקלט ומתחיל להצמיח שיער חדש לאחר כחודשיים מזמן ההשתלה אך את התוצאות יראו באופן ברור רק לאחר 7-10 חודשים.

  סיכונים וסיבוכים לאחר ניתוח זה- ניתוח זה כמו הרבה הליכים כירורגים אחרים טומן בחובו מספר סיכונים וסיבוכים העלולים לצוץ כגון: זיהומים, דימום, צלקות, נפיחות רצינית, כאבים, איבוד התחושה באזורים שונים בקרקפת, דלקות ועוד… רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על הסיכונים והסיבוכים אשר עלולים לצוץ לאחר ניתוח השתלת שיער? כנסו לעמוד השתלת שיער סיכונים וסיבוכים ומצאו מידע זה לצד טיפים כיצד להפחית את הסיכון!

  ההחלמה שלאחר ניתוח השתלת שיער- תקופת ההחלמה שלאחר הליך זה נמשכת כשבועיים עד שלושה בהם מומלץ בחום לא לעסוק בספורט, עבודה פיזית, או כל מאמץ אחר אשר עלול לסכן את השתלים, כמו כן חשיפה לשמש אסורה בהחלט. שימו לב כי לאחר שבועיים השיער שהושתל ינשור מראשכם, זוהי תופעה נורמלית לחלוטין ואיננה מעידה על כישלון של הניתוח, הזקיק שהושתל מתחיל להיקלט ולאחר חודשיים יבצבצו קצוות ראשוניים של שערות.

  אחוזי ההצלחה של ניתוח השתלת שיער- אחוזי ההצלחה של טיפול השתלת שיער לא ניתנים למדידה ואצל כל אדם קליטת השיער תהיה אינדיבידואלית, לעיתים קיימים מקרים בהם המטופל חווה הצלחה בקליטת השיער אך באופן לא רצוי, כיוון והשיער המושתל לא נראה טבעי ואפילו מצחיק.

  להצעות מחיר עבור השתלת שיער במכונים הטובים ביותר בארץ, מלאו את פרטיכם בתיבה למטה ונציגינו יחזרו אליכם במהרה!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור השתלת שיער!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור השתלת שיער!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט