חפש באתר
כרס בירה
 

כרס בירה

כרס בירה הוא ביטוי המיוחס לתופעה בה הבטן מעט יוצאת החוצה ויוצרת כרס קטנטנה, תופעה זו בדרך מיוחסת לאנשים בעלי מבנה גוף רזה, כרס הבירה לא תמיד באמת קשורה לשתיית בירות ( למרות שהמשקה הפופולארי אכן משמין ) אלא בכלליות לתזונה עשירה בקלוריות, רוצים לדעת כיצד ניתן להעלים כרס בירה זו לפני שהיא הופכת לכרס גדולה ורצינית יותר?

בעמוד זה נביא בפניכם מספר שיטות שונות להעלמת כרס הבירה באמצעות הרפואה האסתטית כגון: הצרת היקפים בלייזר, הצרת היקפים באולטרסאונד, העלמת כרס הבירה באמצעות בודי טייט ושאיבת שומן. כמו כן בעמוד זה קיימות מספר תיבות צור קשר אשר באמצעותן תוכלו להשאיר את פרטיכם ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לכל אחד מהטיפולים שאנו מציעים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהן השיטות להעלמת כרס הבירה?

  ובכן כרס בירה בדרך כלל מתאימה באופן מושלם לטיפולי הצרת ההיקפים שנסקור בפניכם מיד מכיוון והיא איננה מעידה על השמנה כללית של האדם המגיע לטיפול אלא על מצבור שומן נקודתי וקטן באזור הבטן אתו יכולות השיטות השונות להתמודד באופן טוב ויעיל.

  • הצרת היקפים בלייזר- טיפול בכרס בירה באמצעות מכשיר לייזר הוא הליך בו השומן שהצטבר באזור יומס ויפורק באופן פנימי אל תוך הגוף על ידי החום שמפיקות קרני הלייזר, מכשיר הלייזר למעשה יכוון על השומן ועוצמת הטיפול תקבע בהתאם לגודל מצבור השומן והיקפו, לאחר שהשומן יפורק בגוף הוא ימשיך אל עבר מערכות הלימפה אשר ידאגו להוציאו החוצה דרך ההפרשות של הגוף.
  • הצרת היקפים באולטרסאונד- הטיפול בכרס הבירה במכשיר זה די דומה למכשיר הלייזר ברוב פעולותיו מלבד העובדה כי את פירוק והמסת תאי השומן יבצעו גלי האולטרסאונד ולא קרני הלייזר.
  • העלמת כרס הבירה באמצעות בודי טייט- מכשיר ייחודי זה מבצע שילוב בין המסת השומן על ידי גלי RF לבין שאיבתו של השומן המומס והמפורק באופן מידי החוצה מהגוף ובכך לשפר את הצלחתו של הטיפול ומניעת חזרתם של תאי שומן אשר לא סולקו מהגוף דרך מערכות הלימפה.
  • העלמת כרס בירה באמצעות ניתוח שאיבת שומן- ניתוח שאיבת שומן הוא ההליך הוותיק ואולי היעיל ביותר להעלמת כרס בירה, במהלך ניתוח זה יבוצע באזור חתך בצורה של חור דרכו תוחדר צינורית השאיבה, לאחר מכן יכוון המנתח את הצינורית לאזור בו מרוכז השומן ויחל בפעולות עיסוי עמוקות בכדי לפרק את תאי השומן אל תוך צינורית השאיבה שאמורה להוציאם החוצה מהגוף ובכך להעלים את כרס הבירה, טיפול זה יכול להתמודד עם נפחים גדולים יותר של שומן מכל שאר הטיפולים שהצגנו כאן אך יחד עם זאת הוא גם הטיפול עם הסיכונים הגבוהים ביותר מכל השאר.

  באתר אסתטיק נט תוכלו לקבל הצעת מחיר לכל אחד מהטיפולים שהזכרנו בעמוד זה על ידי השארת פרטיכם בתיבות צור הקשר שבעמוד, אז השאירו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר מהטובים שבמומחים העובדים עמנו.

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לכל אחד מטיפולי הצרת ההיקפים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר לכל אחד מטיפולי הצרת ההיקפים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט