חפש באתר
איך להוריד כרס?
 

איך להוריד כרס?

כרס היא למעשה תופעת השמנה המיוחסת בדרך כלל לגברים שגילם מעל 30 (אצל נשים השומנים לרוב מתפזרים לאזורים אחרים כגון: הידיים, המותניים, הישבן והרגליים אך בכל זאת קיימות גם נשים הסובלות מתופעת הכרס) השומן שהצטבר באזור מותח את עור הבטן ומבליט את כל האזור החוצה ובמצב הזה סביר להניח שמעניין אתכם מאד לדעת איך להוריד כרס.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב איך להוריד כרס כגון: מי מתאים לטיפולי הצרת היקפים, מתי טיפולי האסתטיקה לא מתאימים ויש לנקוט באמצעים בכדי להתאים בכל זאת, סקירה של כל טיפולי הצרת ההיקפים להורדת הכרס ועוד… כמו כן בעמוד זה קיימות מספר תיבות צור קשר אשר בעזרתן תוכלו לקבל מאתנו הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לטיפולי הצרת היקפים והורדת הכרס.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  אז איך אפשר להוריד את הכרס?

  ובכן ראשית יש לאבחן את המטופלים ולהחליט על פי גודלה והיקפה של הקרס לבחירת הטיפול, טיפולי הצרת ההיקפים מוגבלים ביכולתם לטפל באנשים בעלי משקל עודף כללי ובעלי כרס גדולה מידי, הם מתאימים יותר עבור אנשים להם בעיית השמנה נקודתית אשר לא עולה על 600-800 סמ”ק שומן, לכן אם אתם סובלים מכרס גדולה ובעיית משקל כוללת ראשית עליכם לקבוע תור לדיאטנית שתדריך אתכם באמצעות תזונה נכונה ופעילות גופנית כיצד להסיר כמה קילוגרמים ממשקל גופכם לפני שתוכלו לגשת לטיפול הצרת ההיקפים שלמעשה יהיה טיפול משלים ויעלים את הכרס לגמרי, הסיבה שיש לשלב את טיפול הצרת ההיקפים בשלב האחרון הוא בדרך כלל כי שלב זה יהיה הקשה ביותר להסרה בצורה טבעית ובשלב זה בדרך כלל רבים נשברים וחוזרים להשמין מכיוון והתוצאות מגיעות לאט, באמצעות טיפול הצרת היקפים השלב האחרון יהיה מהיר וקטלני עבור הכרס שתעלם בצורה יעילה ומהירה.

  במידה ואתם מלכתחילה בתחום ה- 600-800 סמ”ק של שומן בכרס תוכלו לגשת ישר לאחת מהשיטות הקיימות להצרת היקפים.

  מהן שיטות הצרת ההיקפים בכדי להוריד כרס אשר לא עולה על 800 סמ”ק שומן?

  • ניתוח שאיבת שומן- הליך זה הוא הוותיק והיעיל ביותר להסרת שומן מהכרס, בטיפול זה יבצע המנתח חור אחד או יותר בכדי להחדיר את צינורית השאיבה ( שאחראית להוציא את השומנים החוצה מהגוף ) אל אזור הצטברות השומן ואז על ידי עיסוי חזק ועוצמתי לפרק את תאי השומן ולסייע בכך לצינורית לשאוב אותם החוצה. טיפול זה הוא אמנם הכי יעיל אך גם בעל סיכונים לא קטינים ומצריך ביצוע חתכים שעלולים להשאיר צלקות לאחר מכן.
  • הצרת היקפים בלייזר- הורדת הכרס באמצעות מכשיר הלייזר לא מצריכה ביצוע חתכים אשר מגדילים את הסיכויים לצלקות וסימנים לאחר הטיפול על גבי העור, בטיפול זה קרני הלייזר יתמקדו על מצבור השומנים שלמעשה יוצר את הכרס וימוססו אותם באמצעות החום שיופק מהן, לאחר מכן השומן המומס ימשיך אל עבר מערכות הלימפה שידאגו לפנות אותו מהגוף דרך ההפרשות.
  • הצרת היקפים באולטרסאונד- גם בשיטה זו אין כל צורך בביצוע חתכים העלולים להשאיר צלקות מכוערות לאחר הטיפול, גם בשיטה זו בדומה ללייזר השומן יומס על ידי חום וימשיך למערכות הלימפה שידאגו להוציאו החוצה דרך הפרשותיו של הגוף, רק שבניגוד ללייזר שעושה שימוש בקרניו מכשיר זה מחמם וממיס את השומן על ידי גלי אולטרסאונד ממוקדים.
  • הורדת הכרס באמצעות טיפול בודי טייט- שיטה זו למעשה היא שילוב של המסת שומן ושל שאיבת שומן כאשר המכשיר משדר גלי RF ממוקדים הפוגעים במצבור השומן וממיסים אותו הישר לצינורית מיוחדת המוחדרת קודם לכן אל אזור הקרס, באופן זה הטיפול הופך ליעיל ואפקטיבי יותר.

  איך לדאוג כי הכרס לא תחזור לאחר שכבר הורדנו אותה?

  אם הופיע לכם כרס סביר להניח כי התזונה שלכם לא נכונה, לכל אדם יש כמות מסוימת של קלוריות שהוא אמור לצרוך בכל יום ביחס לגובהו, משקלו, גילו והפעילות הפיזית שהוא עושה, צריכה גבוה יותר מזו שהגוף שורף תגדיל את אחוז השומנים ותצטבר בבטן או באזורים אחרים כמו הישבן, הידיים, המותניים, הרגליים, הפנים וכ”ו… בכדי לשמור על הגזרה שלכם ולא לחזור ולבצע טיפול הצרת היקפים נוסף לאחר כמה חודשים יש להקפיד על תזונה נכונה ולהשתדל גם לשלב יחד עם זאת פעילות גופנית.

  מידע על טיפולים אסתטיים נוספים כגון: טיפול בצלוליט, מתיחת בטן וכ”ו…. ניתן למצוא כאן באתר אסתטיק נט, חפשו בבר הצדדי את הטיפול שמעניין אתכם ולחצו על הקישור.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להורדת הכרס עם טיפול הצרת היקפים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול הצרת היקפים של הכרס!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט