חפש באתר
כרס
 

כרס

כרס היא תופעת השמנה הבאה לידי ביטוי בקדמתה של הבטן, התופעה נפוצה בעיקר אצל גברים מעל גיל 30 אך בהחלט ניתן לראות כיום גברים צעירים יותר מסתובבים עם קרס ואפילו נשים, הכרס גורמת לרבים מבוכה, ביטחון עצמי נמוך ורגשות נחיתות בעיקר שמגיע הקיץ ורוצים לחשוף בים גוף חטוב, אז איך ניתן להעלים את תופעה זו ביעילות באמצעות טיפול אסתטי?

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות שיטות הצרת ההיקפים שקיימות להעלמת הכרס שמהדרת את בטנכם ומידע נוסף כגון: האם כל כרס ניתנת לטיפול באחת משיטות הצרת ההיקפים?  מי הוא המטופל האידיאלי, סקירה על כל שיטה ושיטה ועוד… כמו כן בעמוד זה קיימות מספר תיבות צור קשר באמצעותן תוכלו לקבל מהמומחים שעובדים עם אתר אסתטיק נט הצעת מחיר אטרקטיבית להצרת היקפים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהן השיטות הקיימות להצרת היקפים של כרס בבטן?

  • הצרת היקפים באולטרסאונד מכשיר זה משדר גלי אולטרסאונד אל אזור הצטברות השומן בבטן שיוצר את מראה הכרס וגורם לחימום המקום עד כדי התפרקות והתמוססות תאי השומן באזור, לאחר שתאי שומן אלו התמוססו הם ימשיכו אל מערכות הלימפה שידאגו להוציא אותם מהגוף דרך הפרשותיו, מלבד זאת לאחר הטיפול העור באזור יחזור להיות אלסטי  ומתוח שוב בזכות כך שזרימת הדם והחמצן תתאפשר שוב בצורה סדירה לאחר שהשומן שהפריע הוסר מהמקום. למידע נוסף אודות שיטה זו לחצו כאן!
  • הצרת היקפים בלייזר- בשיטה זו מפרקים וממיסים את השומן בכרס על ידי קרן הלייזר אשר אחראית לחמם את תאי השומן עד לתהליך ההתפרקות וההתמוססות, מלבד זאת כל שאר התהליך זהה לזה של הצרת ההיקפים באמצעות האולטרסאונד. למידע רחב יותר על טיפול הלייזר כנסו לעמוד זה!
  • הצרת היקפים בודי טייט- בודי טייט הוא טיפול ייחודי שמשלב את המסתו של השומן בכרס על ידי גלי רדיו ושאיבת השומן המומס אל מחוץ לגוף על ידי צינורית שאיבה מיוחדת שתוחדר אל תוך הבטן, בשיטה זו קל יותר להיפטר מהשומן. לקריאה מורחבת ומידע נוסף על טיפול הבודי טייט כנסו לעמוד בודי טייט!
  • ניתוח שאיבת שומן- זוהי אולי השיטה הטובה ביותר להסיר כרס מכיוון כי בניתוח זה אפשר להתמודד עם נפחים גדולים יותר של שומן אשר בדרך כלל נמצאים באזור הבטן, בטיפול זה יתבצע חתך דרכו תוחדר צינורית שאיבה שתשאב את כל השומן באזור החוצה. למידע רחב ומפורט יותר על ניתוח שאיבת שומן כנסו לעמוד הייעודי על ניתוח זה כאן!

  האם כל כרס ניתנת לטיפול על ידי טיפולים אלו?

  ובכן התשובה לשאלה זו היא חד משמעית לא! וזאת מכיוון כי רוב הטיפולים הללו לא יכולים להתמודד עם יותר מ600 סמ”ק של שומן (בחלק מהשיטות טיפה יותר ובחלק מהשיטות טיפה פחות) ובהרבה מקרים הכרס בבטן חורגת מכמות זו של שומן, בכל אופן ניתוח שאיבת שומן יכול להתמודד עם כמויות גדולות יותר של שומן אך בארץ קיימת הגבלה על שאיבה של מינימום 800 סמ”ק שאיבה לניתוח בכדי להקטין את הסיכויים להתייבשות כתוצאה של שאיבת נוזלים מהגוף במהלך הטיפול.

  אז מה ניתן לעשות עם הכרס שלי גדולה מידי בכדי להתחיל בטיפול זה? ובכן מומלץ ראשית להתייעץ בכל זאת עם בעל מקצוע ואולי אתם נמצאים על הגבול שבאמצעות דיאטה קלה ותכנית אימונים של מספר שבועות תוכלו לרמה המבוקשת ולבצע את הטיפול. חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע בטרם מתחילים כל דיאטה או אימון בכדי להימנע מסיכונים בריאותיים העלולים להתרחש בעקבות זאת.

  מי הוא המטופל האולטימטיבי לטיפול זה?

  ובכן המטופל האידיאלי ביותר לטיפולי הצרת היקפים הוא אדם בעל כרס קטנה (שלא עולה על 600-800 סמ”ק שומן) אשר לא מצליח להורידה בכל שיטה אחרת שניסה עד כה כגון: דיאטות ופעילות גופנית.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לאחד מטיפולי הצרת ההיקפים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לאחד מטיפולי הצרת ההיקפים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט