חפש באתר
הצרת מותניים
 

הצרת מותניים

אזור המותניים הוא מקום בו הצטברות שומנים היא מראה נפוץ מאד וידוע ככזה שקשה מאד להסירו בדרכים הטבעיות כגון: התעמלות ודיאטה, במידה ואתם גם חלק מהאוכלוסייה אשר סובלת מתופעה מרגיזה זו וברצונכם להעלימה תוכלו לעבור טיפול הצרת מותניים אשר תמיס את השומן, תגרום לעור להימתח מחדש ותעלים גם צלוליט במידה וקיים.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות טיפולי הצרת מותניים שונים כגון: כיצד בכלל טיפולים אלו פועלים, מהם המכשירים השונים לביצוע הטיפול ועוד…

הצרת מותניים מהי וכיצד היא מתבצעת?

ובכן טיפול זה בעקרון הוא הליך אשר יכול להתבצע על ידי אחד משלשת המכשירים הבאים: מכשיר הלייזר, אולטרסאונד, ומכשיר גלי הרדיו, מכשירים אלו גורמים לשומן להתמוסס בתוך הגוף על ידי כך שהאנרגיה שהם פולטים מחממת את האזור ומפרקת את מצבור השומן אל תוך הגוף ומשם החוצה דרך הפרשותיו.

היתרון הגדול ביותר שקיים בטיפול הצרת היקפים זה הוא שאין כל צורך בביצוע חתכים (כמו בניתוח שאיבת שומן לדוגמא) על מנת להוציא את השומן החוצה מהגוף אלא שהוא מוצא את דרכו החוצה דרך מערכות הלימפה ישר להפרשות הגוף.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהם המכשירים לביצוע הצרת מותניים?

  •  הצרת מותניים באמצעות מכשיר הלייזר- מכשיר לייזר זה נחשב למדויק, הבטוח והפופולארי ביותר להצרת היקפים, קרני הלייזר שלו מתבייתות על מצבורי השומן בדיוק מושלם אשר מתוכנת במכשיר ואז מתחילות לפגוע בהם ולהמיס אותם אל תוך הגוף, למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה אני מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הצרת היקפים בלייזר!
  •  הצרת מותניים באמצעות מכשיר האולטרסאונד- מכשיר זה משדר גלי אולטרסאונד אשר חודרים מבעד לעור ופוגעים ישירות במצבורי השומן אשר מתמוססים מחום האנרגיה של הגלים אל תוך הגוף. למידע רחב ומפורט יותר על נושא זה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הצרת היקפים באולטרסאונד!
  • הצרת מותניים באמצעות מכשיר גלי הRFמכשיר זה עושה את אותה פעולה שהשניים הקודמים עשו רק שהוא מבצע זאת על ידי גלי RF אשר הוא מפיק, גלים אלו בדומה לגלי האולטרסאונד וקרני הלייזר גם פוגעים במצבור השומן וממוססים אותו אל תוך הגוף. למידע רחב ומפורט יותר על מכשיר זה, היכנסו לעמוד הצרת היקפים  ברדיו!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להצרת היקפי המתניים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להצרת היקפי המתניים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט