חפש באתר
מי מתאים
 

הצרת היקפים מי מתאים?

הצרת היקפים הינה שיטה בה ניתן להצר את היקפי גופנו ללא כל צורך בדיאטה או פעילות גופנית כלשהי אלא בעזרת טיפול באחד משלשת המכשירים הבאים: הצרת היקפים בלייזר, הצרת היקפים באולטרסאונד והצרת היקפים בעזרת גלי רדיו, אך לא כל אדם מתאים לטיפול זה וישנם רבים אשר בפגישת הייעוץ עם הרופא המטפל יוסבר להם כי הם אינם מועמדים לטיפול זה.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות פרופיל האנשים שכן מתאים לטיפול זה, נסביר מי הם אלו שסביר להניח כי לא יתאימו ונסביר למה.

מי מתאים לטיפול הצרת היקפים?

ובכן טיפול זה הינו הליך אשר מפרק וממיס את השומנים וגורם להם לצאת החוצה מהגוף בצורה טבעית דרך הפשרותיו של הגוף ומכיוון זאת ניתן לבצע זאת בכמויות גדולות של שומן אלא רק בהצטברויות שומן קטנות.

לכן המועמדים המתאימים והטבעיים ביותר של טיפול הצרת היקפים הינם אנשים אשר סובלים מהצטברויות שומן קטנות באזורים שקשה מאד להורידן באמצעות תזונה נכונה ופעילות גופנית כגון: הירכיים הפנימיות, הירכיים החיצוניות, המותניים, הישבן, הסנטר, הידיים העליונות ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מי לא מתאים לטיפול זה ולמה?

  אחרי שהבנו מי הם המועמדים הטבעיים של טיפול זה נסביר עכשיו למי טיפול זה איננו מומלץ ולמה, ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן הטיפול איננו מתאים לכמויות שומן גדולות ולכן אנשים הסובלים מעודף שומן יהיו אלו אשר טיפול זה לא יתאים עבורם. כמו כן אנשים אשר סובלים ממחלות שונות או נוטלים תרופות חייבים להבהיר זאת בפגישת הייעוץ והרופא המטפל יקבע האם אתם כשירים לעבור טיפול זה או לא.

  למה למעשה לא ניתן לטפל באנשים עם עודפי שומן?

  ניתן לבצע טיפול זה באנשים בעלי משקל עודף אך זה לא מומלץ עבורם כיוון והתוצאות לא ייראו כלל על גופם מהסיבה הפשוטה שהמסת השומן שנעשית בזמן הטיפול מפרקת רק מסה קטנה של שומן, תהליך סינון המועמדים של הצרת היקפים די דומה לניתוח שאיבת שומן בו גם כן ישנה הגבלה בכמות השומן אשר מוציאים מהגוף ולכן גם הוא איננו מתאים לאנשים בעלי עודף משקל.

  מלאו פרטים כאן באתר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להצרת היקפים!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול הצרת היקפים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט