חפש באתר
הצרת היקפים מחיר
 

הצרת היקפים מחיר

מחיריהם של טיפולי הצרת היקפים שונים בין אחד לשני ובדרך כלל נקבעים על ידי סוג הטיפול, אזור הטיפול ומחיר השעה אותו גובה מרפאת האסתטיקה אצלה אתם מבצעים את הטיפול, את מחיר הצרת ההיקפים ניתן להוזיל ואת מידע זה תוכלו למצוא במאמר הבא, כמו כן נשמח להציע לכם את מבחר המבצעים שלנו עבור כל טיפול הצרת היקפים ובכל אזור טיפול.

טווח מחירים ממוצעים של טיפולי הצרת היקפים לפי אזור טיפול

 • בטן- 2,500-1,000 ש”ח תלוי כמובן בסוג הטיפול ובמחיר השעה אותה גובה מרפאת האסתטיקה שלכם.
 • ירכיים- 2,300-1,100 ש”ח שוב המחיר תלוי בסוג המכשיר איתו תבצעו את הטיפול ובמחיר השעה שתגבה מכם מרפאת האסתטיקה.
 • ישבן- 2,300-1,100 ש”ח המחיר של אזור זה משתנה גם הוא לפי סוג המכשיר איתו מבצעים את הטיפול ומחיר זמן הטיפול אותו גובה המרפאה אצלה אתם מבצעים את הטיפול.
 • זרועות- 1,900-1,000 ש”ח כמו שאר האזורים גם המחיר של טיפול באזור זה מושפע מסוג הטיפול וממחיר השעה אותו גובה מרפאת האסתטיקה שלכם.
 • סנטר- 1,600-1,000 ש”ח מחיר הטיפול יקבע בדומה לאזורים האחרים על פי סוג המכשיר שיבצע את הטיפול ומחיר השעה אותו גובה מרפאת האסתטיקה שתבחרו.
 • אגן ( גב תחתון )- 2,500-1,000 ש”ח מחיר עלות טיפול זה יקבע גם הוא על פי סוג המכשיר שמבצע את הטיפול ועל פי מחיר השעה אותו גובה מרפאת האסתטיקה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  ממה מורכב מחיר הצרת ההיקפים?

  ובכן כמו שכבר יצא לכם להבין קיימים שלש פרמטרים הקובעים את מחיר הטיפול בסופו של דבר והם: סוג המכשיר שאתו מבצעים את הטיפול ( הסבר ופירוט על כך יגיע מיד ), אזור הטיפול (מחירים ממוצעים לפי אזור טיפול נמצאים למעלה ) ומחיר שעת הטיפול שתגבה מכם המרפאה אצלה אתם מבצעים את הטיפול.

  סוגי המכשירים אתם ניתן לבצע טיפול הצרת היקפים:

  • הצרת היקפים בלייזר- הטיפול באמצעות מכשיר זה יהיה לרוב היקר ביותר אך גם המדויק והבטוח ביותר מבין המכשירים , למידע מפורט על מכשיר זה היכנסו לעמוד הצרת היקפים בלייזר!
  • הצרת היקפים באולטרסאונד- מכשיר האולטרסאונד שולח גלי קול אל מתחת לרבדי העור, גלים אלו פוגעים במצבורי השומן וגורמים להתפרקותם והמסתם בתוך הגוף. למידע מפורט על טיפול זה היכנסו לעמוד הצרת היקפים באולטרסאונד!
  • הצרת היקפים בגלי רדיו- מכשיר זה בדומה למכשיר האולטרסאונד שולח גלים אל עבר מצבורי השומן בכדי לפרק ולהמיס אותם בתוך הגוף, אך בשונה ממנו הגלים הם גלי RF אשר אחראים על הפעולה. למידע מפורט על מכשיר זה היכנסו לעמוד הצרת היקפים בגלי רדיו!

   

  כיצד ניתן להוזיל את מחיר הצרת ההיקפים?

  את מחיר עלות טיפול הצרת ההיקפים יהיה ניתן להוזיל על ידי מבצעים שונים אשר מציעות כיום החברות השונות שפועלות בשוק, מבצעים אלו מגיעים בעקבות תחרות גבוה ועיקשת של רשתות האסתטיקה השונות שקיימות בארץ ובזכות כך אתם יכולים להרוויח הוזלה משמעותית של כמה מאות שקלים במחיר הטיפול, כל שעליכם לעשות הוא לבצע מחקר שוק מעמיק ולמצוא את המבצעים המשתלמים ביותר לטיפול אותו אתם רוצים לעשות.

  השאירו לנו את פרטיכם וקבלו מאתנו הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד לטיפול הצרת היקפים

  התחילו כבר עכשיו את המחקר שלכם, השאירו לנו את פרטיכם בתיבה הממוקמת מתחת לשורות אלו והרשו לנו להציג בפניכם את מחירי הצרת ההיקפים שלנו!

  מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר לטיפול הצרת היקפים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעות מחיר לטיפול הצרת היקפים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט