חפש באתר
הצרת היקפים מהישבן
 

הצרת היקפים מהישבן

אזור הישבן ידוע כאזור שבו נוטים להצטבר שומנים אשר אותם קשה להסיר באמצעות פעילות גופנית ותזונה נכונה, בכדי בכל זאת לחטב את האזור אפשר לבצע טיפול הצרת היקפים מהישבן באחת מהשיטות השונות שהטיפול מציע, רוצים לדעת מהן השיטות לביצוע טיפול זה?

בעמוד זה נסקור את כל השיטות הנפוצות והיעילות ביותר לטיפול הצרת היקפים מהישבן באופן נרחב ומפורט שיעזור לכם לבחור את השיטה הטובה ביותר עבורכם, בנוסף לכך תוכלו להשאיר פרטים בעמוד זה ולקבל מאתנו הצעת מחיר עבור כל אחת ואחת מהשיטות שאנו מבצעים להצרת היקפים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהן השיטות הנפוצות והיעילות ביותר להצרת היקפים מהישבן?

  • הצרת היקפים באמצעות מכשיר לייזר- שיטה זו גורמת לשומן שנמצא באזור הישבן להתפרק ולהתמוסס אל תוך הגוף באמצעות קרני הלייזר שפוגעות בו ומחממות אותו עד כדי תהליך המסתו, קרני לייזר אלו מתוכנתות באופן מדויק לפגוע אך ורק באזור הספציפי בו השומן נמצא ונדיר שהן חורגות מעבר לכך, בעקבות יכולת דיוק זו הטיפול בטוח יותר ונחשב לפופולארי ביותר לטיפול במצבור שומנים מהישבן, את השומן שהתמוסס בגוף אין כל צורך לשאוב החוצה מכיוון והוא יתפנה מעצמו דרך מערכות הלימפה אל ההפרשות של הגוף. למידע נוסף אודות טיפול זה היכנסו לעמוד הצרת היקפים בלייזר!
  • הצרת היקפים בישבן באמצעות מכשיר אולטרסאונד- מכשיר זה פולט גלי אולטרסאונד אשר עושים דרכם דרך שכבות העור אל עבר מצבורי השומן שנמצאים בישבן וממיסים אותו על ידי החום שהאנרגיה שלהם יוצרת, בדומה למכשיר הלייזר גם בטיפול זה אין כל צורך בשאיבת השומן כלפי חוץ וזאת מכיוון כי הוא מתפנה אל עבר מערכת הלימפה אשר אחראית להוציאו החוצה מהגוף דרך ההפרשות. רוצים מידע נוסף אודות שיטה זו של הצרת היקפים? כנסו לעמוד הצרת היקפים באולטרסאונד!
  • המסת שומן ושאיבתו החוצה על ידי טיפול בודי טייט- עד עכשיו סקרנו אך ורק שיטות להמסת שומן ועכשיו נסקר שיטה ייחודית ומעט שונה, שיטה זו הנקראת בודי טייט היא הליך המשלב בו שתי פעולות שהן המסת שומן ושאיבתו החוצה כך שלמעשה אחוז ההצלחה של טיפול זה גדול יותר ומצליח לחטב את האזור בצורה ניכרת, רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על הליך זה? כנסו לעמוד בודי טייט!
  • ניתוח שאיבת שומן מהישבן- הליך זה הוא הוותיק ביותר מבין כל השיטות להצרת היקפים, הוא יעיל יותר מכל שיטה אחרת אך גם טומן בחובו סיכונים לא קטנים ותהליך החלמה ארוך וכואב יותר מהאחרים. רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד שאיבת שומן!
  רוצים הצעת מחיר אטרקטיבית להצרת היקפים בישבן? מלאו פרטים כאן!
  רוצים הצעת מחיר אטרקטיבית להצרת היקפים בישבן? מלאו פרטים כאן!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט