חפש באתר
סמרטליפו לייזר
 

סמרטליפו לייזר

סמרטליפו לייזר הינו מכשיר הצרת היקפים אשר נחשב מהמתקדמים והיעילים ביותר בתחום, מכשיר לייזר זה מתהדר באחוזי דיוק ובטיחות גבוהים במיוחד ובזכות כך גם הפך לפופולארי שבין מכשירי הלייזר הקיימים.

בעמוד זה נביא בפניכם את כל המידע אודות מכשיר סמרטליפו לייזר כגון: מהו בכלל מכשיר זה וכיצד הוא פועל, יתרונותיו, החלמה לאחר הטיפול, תוצאות סופיות ועוד…

מהו בכלל סמרטליפו לייזר וכיצד הוא פועל?

ובכן מכשיר לייזר זה הינו הדרך היעילה והבטוחה ביותר לבצע המסת שומן ומיועד בעיקר לאנשים אשר סובלים מהצטברויות שומן באזורים בהם קשה מאוד להורידם בצורה טבעית,  הסמרטליפו עושה שימוש בקרני הלייזר שלו בכדי לחדור בדיוק רב את שכבות העור ולפגוע בהצטברויות השומן אשר בזכות כך הופכות לנוזל ומתפנות אל עבר מערכות הלימפה שלאט לאט ידאגו להוציא אותם מהגוף דרך הפרשותיו.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מי מתאים לעבור טיפול במכשיר סמרטליפו לייזר?

  המעומדים המתאימים ביותר לטיפול במכשיר סמרטליפו הינם אנשים הסובלים מהצטברויות שומן מרגיזות במקומות כגון: המותניים, הירכיים הפנימיות, הירכיים החיצוניות, הישבן, הסנטר, הבטן והצוואר. מכשיר סמרטליפו איננו מתאים לאנשים בעלי משקל עודף כמו כל שיטות הצרת ההיקפים האחרות וזאת מכיוון שאפקט התוצאה הסופית לא תשפיע בצורה חיצונית על המראה שלהם ולכן יהיה חבל על כספם וזמנם.

  יתרונותיו של מכשיר סמרטליפו לייזר

  • לא כואב כמו שאיבת שומן ולא מצריך החלמה ארוכה- בהשוואה לניתוח שאיבת שומן אשר בו מתחרה מכשיר הסמרטליפו, הכאבים לאחר הניתוח בעוצמה פחותה בצורה משמעותית וגם תהליך ההחלמה פשוט וקצר יותר.
  • מדויק ובטוח יותר משאר מכשירי הלייזר- נכון להיום מכשיר זה נחשב למתקדם, המדויק והבטוח ביותר מבין מכשירי הלייזר הקיימים.

  החלמה לאחר טיפול במכשיר הסמרטליפו

  לאחר טיפול זה סביר להניח כי תחושו באי נוחות מלווה בכאבים חלשים למשך יום יומיים, את כאבים אלו ניתן להפחית באמצעות משככי כאבים חלשים אליהם ימליץ לכם הרופא. לאחר טיפול זה ייחבש האזור המטופל בתחבושות לחץ מיוחדות אשר מטרתם לעודד את תהליך ההחלמה בכך שרקמות הפגועות נשארות מקובעות, כמו כן יהיה עליכם להימנע מכל פעילות ספורטיבית, פעילות גופנית או כל מצב אחר אשר מטלטל את הגוף וגורם לו למאמץ וזאת למשך זמן אשר יקבע הרופא המטפל.

  תוצאות סופיות

  את התוצאות הסופיות של טיפול זה יהיה ניתן לראות בערך כחודשיים לאחר הטיפול.

  מלאו פרטיכם כאן באתר וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול עם מכשיר זה!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול עם סמרטליפו!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט