חפש באתר
הצרת היקפים בגלי רדיו
 

הצרת היקפים בגלי רדיו

הצרת היקפים בגלי רדיו הינה שיטה בה נעשה שימוש בגלי RF אשר מפרקים וממיסים את תאי השומן בזכות אותה אנרגיה שנפלטת מהם, שיטה זו היא המצאה ישראלית אשר זוכה לשבחים רבים בכל רחבי העולם בזכות יעילותה הרבה.

בשיטה זו לא תרגישו כל כאב, לא יבוצע בכם כל חתך וההחלמה תהיה מהירה וקלילה, במדריך זה נביא בפניכם מידע רב אודות הצרת היקפים בגלי רדיו כגון: מהי בכלל שיטה זו וכיצד היא פועלת, למי מתאימה שיטה זו ועוד..

מהי הצרת היקפים בגלי רדיו וכיצד היא עובדת?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן שיטה זו עושה שימוש בגלי רדיו RF אשר מפיקים אנרגיה רבה שפוגעת במצבורי השומן, מפרקת וממיסה אותם אל תוך מערכות הלימפה ומשם החוצה דרך הפרשות הגוף. בכדי להגיע לתוצאות רצויות יש לעבור מספר טיפולים אשר בהשוואה לשיטות אחרות נחשבים למהירים יותר.

באמצעות שיטה זו משתפרת זרימת הדם והחמצן אל אזור הטיפול וזאת לאחר שהשומן שהפריע בעבר כבר התמוסס מהמקום, שיפור זרימה זאת גורמת פלאים לעור והוא חוזר להיות אלסטי ומתוח שוב ובכך גם מתקבלת בחזרה הגזרה החטובה.

חשוב לציין כי אמנם הטיפול איננו מצריך דיאטה או פעילות גופני בכדי להגיע לתוצאות אך קיום השניים עלול לסייע משמעותית במניעת חזרתם של מצבורי השומן במקומות אחרים בגוף.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מי איננו מתאים לטיפול הצרת היקפים בגלי רדיו?

  • אנשים בעלי משקל עודף- טיפול זה מתאים אך ורק לאנשים הסובלים מהצטברויות שומן קטנות במקומות שבהם קשה להסיר זאת באמצעות פעילות גופנית ותזונה נכונה, מטרתה של שיטת הצרת היקפים זו היא לפרק את אותם הצטברויות ולחטב את האזור ללא כל פעולה פולשנית, כאשר הצטברויות שומן אלו הם למעשה עודף משקל כללי ממנו סובל המטופל, לא תהיה כל השפעה לצורתו החיצונית לאחר טיפול זה.
  • אנשים הסובלים ממחלות שונות- בפגישת הייעוץ פרשו את עברכם הרפואי בפני הרופא מכיוון והטיפול עלול להיות מסוכן כאשר אתם סובלים מבעיות רפואיות שונות  כגון: מחלות לב, מחלות במערכות העצבים, סכרת ועוד..
  • נשים הנמצאות בהריון- הטיפול איננו מומלץ ואף אסור לנשים אשר נמצאות בהריון או בשלבי הנקה.
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול הצרת היקפים בגלי רדיו מהטובים שבמכונים!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר לטיפול הצרת היקפים בגלי רדיו!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט