חפש באתר
בלה קונטור
 

בלה קונטור

בלה קונטור הוא מכשיר אולטרסאונד להצרת היקפים מהמובילים והטובים שקיימים כיום בשוק, מכשיר זה משלב בתוכו את גלי האולטרסאונד, גירוי חשמלי ומסאז’ בוואקום אשר מפרקים את מצבורי השומן ביעילות גבוה יותר מכל מכשיר אולטרסאונד אחר.

במדריך זה נביא בפניכם סקירה מפורטת ומלאה על מכשיר האולטרסאונד בלה קונטור אשר תכלול מידע כגון: מהו בכלל מכשיר זה וכיצד הוא פועל, מה טווח המחירים של טיפול במכשיר זה, יתרונותיו של הטיפול ועוד..

בלה קונטור מהו?

ובכן בלה קונטור הוא כמו שכבר ציינו קודם לכן מכשיר אולטרסאונד להצרת היקפים המשלב בתוכו שלוש פעולות שונות אשר מיעלות את הליך פירוקו של השומן. פעולות אלו הן: גלי האולטרסאונד, גירוי חשמלי ומסאז’ על ידי ואקום.

אופן ביצועו של ההליך: ובכן הטיפול במכשיר בלה קונטור בדרך כלל אורך כ- 50 דקות בהן לא תרגישו כאב כלל אלא תחושות רטט וחמימות שרבים אפילו מחשיבים לחוויה נעימה ומרגיעה, בטיפול עצמו תשכבו על מיטת טיפול כאשר האזור ממנו אתם רוצים להצר את ההיקפים חשוף ואלקטרודות יחוברו אליו (כך פועל הגירוי החשמלי), בשלב זה מתחיל המטפל להעביר את מכשיר האולטרסאונד אשר משולב עם פעולת המסאז’ בוואקום על פני האזור והשומן מתחיל להתפרק אט אט ולהתפנות מהגוף על ידי מערכות הלימפה שדואגות להוציא בהפרשות.

כמות הטיפולים הנדרשת עומדת בדרך כלל על כ-12 במספר כאשר תאלצו להתמיד ולהגיע פעמיים בשבוע למכון האסתטיקה בו אתם מקבלים את הטיפולים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  יתרונותיו של טיפול במכשיר בלה קונטור

  • טיפול אשר לא פולשני ולא כואב- טיפול במכשיר הבלה קונטור איננו טיפול פולשני המצריך חתכים ותפרים וגם לא גורם לכאב כלשהו במהלכו.
  • מאושר על ידי ארגוני הבריאות הגדולים בעולם- מכשיר בלה קונטור הוא מכשיר אולטרסאונד המוכר על ידי ארגון ה- FDA אמריקאי, ארגון ה- CE האירופאי, משרד הבריאות שלנו ועוד ארגוני בריאות בכל העולם.
  • משלב שלוש פעולות לפירוק טוב יותר של השומן- במכשיר הבלה קונטור השומן משתחרר מהרקמות ומתפרק ביעילות גדולה יותר בזכות שילובם של שלשת הפעולות שהוא מבצע והם: גלי אולטרסאונד, גירוי חשמלי ומסאז’ ואקום.
  • בזכות הטיפול העור הופך לאלסטי יותר- בזכות הטיפול ניכר שיפור בזרימת הדם והחמצן באזור פעולות אשר גורמות לעור להפוך לאלסטי יותר ולהימתח בחזרה לגזרה חטובה יותר ונקיה מצלוליט.

  כמה עולה טיפול במכשיר בלה קונטור?

  לפניכם טווח מחירים משוער לפי שני אזורי טיפול שונים בגוף, מכוני האסתטיקה יוצאים בכל כמה חודשים במבצעים אשר יכולים לחסוך לכם כמה מאות שקלים ומומלץ בחום לבצע סקר שוק רחב ודקדקני לפני שתסגרו במכון כזה או אחר, כמו כן ניתן לבצע השוואת מחירים על ידי מילוי פרטיכם באחת מהתיבות שנמצאות באתר.

  טיפולי בטן: 3,000-4,000 ₪.

  טיפולי ירכיים: 4,500-5,500 ₪.

  מלאו פרטיכם כאן וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול הצרת היקפים בלה קונטור!
  מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול הצרת היקפים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט