חפש באתר
אולטרה שייפ
 

אולטרה שייפ

אולטרה שייפ הינו מכשיר הצרת היקפים העושה שימוש בגלי אולטרסאונד לפירוקו של השומן ללא כל צורך בהליך פולשני, כואב ובעל תהליך החלמה ארוך, למעשה מכשיר זה מבצע המסת שומן אשר יצא מאוחר יותר מהגוף דרך ההפרשות.

במדריך זה תמצאו את כל המידע שצריך לדעת על מכשיר אולטרה שייפ כגון: מהו בכלל מכשיר זה וכיצד מבוצע הטיפול בו, יתרונות, תוצאות, ועוד..

מהו בכלל מכשיר אולטרה שייפ וכיצד הוא פועל?

ובכן מכשיר זה עושה שימוש בקרני האולטרסאונד שהוא מפיק בכדי לפרק את הצטברויות השומן בגוף ולשפר את זרימת הדם והחמצן באזור, במהלך הטיפול יצפה המתפעל של המכשיר את פעולתו על פני מסך וידוא שמשדר בזכות מערכת אקו- גרפית ובכך יוכל לראות את השינויים שמבצע המכשיר בתוך הגוף בזמן אמת.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד מתבצע ההליך?

  ובכן לאחר אבחון וסימון של אזור הטיפול יכניס המטפל את הנתונים בצורה מתוכנתת אל המכשיר שידע לשגר עוצמות גלים שונות למקומות אשר בהם צריך להפעיל טיפה יותר אנרגיה וכוח בכדי לפרק את מצבורי השומן, לאחר מכן יחל הטיפול שימשך בערך שעה.

  יתרונותיו של מכשיר אולטרה שייפ:

  • דיוק מרבי- מכשיר זה מדויק יותר משאר המכשירים בזכות היותו משודר על מסך ומתוכנת להפיק את עוצמת הגלים על פי צפיפות ועומק השומן במקום, כך שבמקומות בהם אין צורך בגלים חזקים הוא פשוט יוריד אוטומטית את העוצמה.
  • בטיחות גבוה יותר- בזכות הדיוק הרב שלו הוא גם הפך לאחד המכשירים היותר בטוחים שקיימים בשוק.
  • לא פולשני- איננו מצריך חתכים, דחיפת צינוריות (כמו בהליך שאיבת שומן ) אל תוך אזור הצטברות השומנים וכ”ו..

  תוצאות הטיפול במכשיר אולטרה שייפ

  לאחר טיפול זה השומן שיתמוסס לו יזרום אל עבר מערכות הלימפה יצא החוצה דרך ההפרשות של גופנו, התוצאה של מצב זה תהיה ירידה הדרגתית (ככל שסדרת הטיפולים תתקדם כך גם התוצאות ) בהיקפים של האזור, ירידה הדרגתית של הצלוליט באזור וחיטוב שיחזור בזכות שיפור האלסטיות של העור, אך חשוב להבין כי טיפול זה הוא איננו זבנג וגמרנו, כלומר בכדי להגיע לתוצאות תאלצו לסיים את סדרת הטיפולים וגם לעבור אחת לכמה זמן טיפול שימור.

  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול הצרת היקפים!
  מלאו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול הצרת היקפים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט