חפש באתר
הצרת היקפים באולטרסאונד
 

הצרת היקפים באולטרסאונד

הצרת היקפים באולטרסאונד היא השיטה הנפוצה והפופולארית ביותר שקיימת כיום בתחום הצרת ההיקפים, בשיטה זו קיימים מספר מכשירים אשר כל מכשיר בעל יתרונות וחסרונות שונים, בעמוד הצרת היקפים באולטרסאונד נביא בפניכם סיקור של שני מכשירי אולטרסאונד נפוצים ופופולאריים שהם: בלה קונטור, אולטרה שייפ.

הצרת היקפים באולטרסאונד מהי וכיצד היא פועלת?

מצבורי שומנים המתרכזים בירכיים, בישבן, בבטן, באגן ובזרועות נחשבים לכאלו אשר קשה להוריד באמצעות דרכים טבעיות (פעילות גופנית מרובה ותזונה נכונה) וגורמים לרבים תסכול וייאוש, הצרת היקפים באולטרסאונד יוכל לעזור לכם להיפטר ממצבורי שומן מרגיזים אלו ללא כל כאב ועם מינימום סיכונים.

מכשיר אולטרסאונד להצרת היקפים מהו?- מכשיר זה מנצל את גלי האנרגיה אותם הוא מפיק בכדי לפרק את תאי השומן לכדי מצב נוזלי, לאחר תהליך זה יחל תהליך הניקוי של הגוף מתאי שומן מפורקים אלו על ידי כך שהם יתנקזו אל מערכת הלימפה שתדאג להוציאם מהגוף כהפרשות. לאחר תהליך זה תשתפר זרימת הדם באזור הטיפול וכך גם אספקת החמצן שתוביל באופן ישיר לשיפור באלסטיות העור במקום ובכך גם במראהו החיצוני אשר ימתח ויעלים צלוליט ועור רפוי.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מכשירי אולטרסאונד להצרת היקפים

  בשוק קיימים מספר מכשירי אולטרסאונד בהם משתמשים לבצע הצרת היקפים אך אנו באתר אסתטיק נט בחרנו לסקר בפניכם רק את השניים שאנו באופן אישי רואים בהם המובילים בתחום והם: מכשיר בלה קונטור ומכשיר אולטרה שייפ.

  מכשיר אולטרסאונד להצרת היקפים בלה קונטור- מכשיר אולטרסאונד להצרת היקפים זה משלב בתוכו את גלי האולטרסאונד שמתמקדים על מצבורי השומן ומפרקים אותם בזכות האנרגיה שמופקת מהם, גירוי חשמלי וגם מסאז’ בוואקום וכל זאת בכדי לגרות את אותם הצטברויות שומן ובכך לסייע לגלי האנרגיה להמיסם בקלות יתרה. רוצים לקרוא מידע רחב יותר על מכשיר זה? כנסו לעמוד בלה קונטור וקראו!

  מכשיר אולטרסאונד להצרת היקפים אולטרה שייפ- במכשיר זה ניתן לבצע המסה של שומן במקומות בעייתיים יותר לגישה כגון אזור הסנטר והפנים, לאחר הטיפול השומן המומס יתפנה מהגוף באמצעות מערכת הלימפה. רוצים לקרוא על מכשיר זה באופן רחב ומעמיק יותר? כנסו לעמוד מכשיר אולטרה שייפ וקראו!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול הצרת היקפים!
  מלאו את פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפול הצרת היקפים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט