חפש באתר
הצרת היקפים
 

הצרת היקפים

ככל שהשנים חולפות מצטברים בגופנו ריכוזי שומן מעצבנים שנורא קשה להיפטר מהם בדרכים הטבעיות של תזונה נכונה ופעילות גופנית, תחום האסתטיקה הרפואית מציע לנו מגוון רחב של טיפולים במיוחד עבור בעיה זו כגון: שאיבת שומן, בודי טייט וכ”ו.. אך אלו מצריכים ביצוע של חתכים בגוף, תקופת החלמה וסיכונים, טיפול הצרת היקפים מונע מכם מפגש עם סכין המנתחים, מבוצע בצורה חדשנית בה גם העור מתאים את עצמו לאחר הטיפול ולא נשאר רפוי כמו בשאר הטיפולים.

בעמוד זה נסקור בפניכם את כל השיטות הקיימות לטיפול זה, היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן, טווח מחירים שלהן, סיכונים , למי הם מתאימות, אילו תופעות נוספות ניתן להעלים באמצעות כל אחד מהטיפולים, כיצד לשמור על התוצאות לאורך זמן ממושך יותר, באילו אזורים נפוצים מתבצעים טיפולים אלו ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שיטות מובילות של הצרת היקפים

  בשנים האחרונות הושם דגש גדול על תחום זה מכיוון שהתעניינות והביקוש בו מצד המטופלים רק הולכים וגוברים, לכן כבר היום ניתן להבחין במגוון רחב של שיטות להצר היקפים כגון: הזרקת חומר ממיס שומן, מכשירי רטט שונים, תרופות סבתא להצרת ההיקפים, טיפול בלייזר, טיפול בעזרת מכשיר  גלי רדיו, טיפול בעזרת מכשיר אולטרסאונד ועוד… בחלק זה נסקור בפניכם את השיטות המקובלות ביותר בשוק.

  טיפול עם מכשיר הלייזר- בשיטה זו נעשה שימוש במכשיר הלייזר בכדי לפרק ולהמיס את הצטברויות השומן על ידי התמקדות של המכשיר עליהם, השומן המומס מתנקז באמצעות מערכות הלימפה אל מחוץ לגוף ללא כל התערבות חיצונית. רוצים לדעת מידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו? כנסו לעמוד הצרת היקפים בלייזר וקראו!

  טיפול עם מכשיר האולטרסאונד- בשיטה זו נעשה שימוש בגלי האולטרסאונד בכדי לחדור ולפגוע במצבורי השומן אותם רוצים לפרק, גלים אלו ננעלים על המטרה ומתחלים להמיס את השומן בעזרת האנרגיה שלהם, לאחר שהשומן הוא נספג בגוף ומתנדף בעצמו תוך כדי שיפור זרימת הדם והחמצן לאזור הטיפול שגם עוזרים לעור להפוך לאלסטי יותר ובכך להעלים צלוליטיס ועור רפוי. רוצים לדעת על שיטה זו מידע רב יותר? כנסו לעמוד הצרת היקפים אולטרסאונד וקראו!

  טיפול עם מכשיר גלי רדיו- טכנולוגיה זו היא פרי גאוותנו וזאת מכיוון שהיא הומצאה כאן בארץ וזוכה לשבחים, הפעולה נוצרת על ידי גלי רדיו RF אשר מחממים את אזור הטיפול ובכך ממסים את השומן שמתפנה לבסוף מהגוף דרך מערכת הלימפה, פעולה זו גם מטיבה עם העור שהופך לאלסטי יותר ובכך מעלים צלוליט ועור רפוי. רוצים לדעת מידע רב יותר על שיטה זו? היכנסו לעמוד הצרת היקפים באמצעות גלי רדיו וקראו!

  העלמת צלוליט באמצעות אחד מטיפולים אלו

  בזכות כל אחד מטיפולים שסקרנו בעמוד זה ניתן גם להעלים את תופעת הצלוליט שמפריעה לרבים, הצלוליט היא למעשה הצטברות של שומנים ורעלים שהגוף לא הצליח לפרק ולהעלים והם פשוט הצטברו במקומות שונים בגוף (בדרך כלל באותם מקומות שבהם נבצע את טיפולי המסת השומן) ולאחר הטיפול העובדה כי השומן התפרק והתמוסס לו מהמקום תעזור לשיפור זרימת הדם והחמצן שיחיו מחדש את העור ויגרמו לו להיות אלסטי יותר ומתוח שוב, כך שטיפולים אלו למעשה יבצעו עבורכם 2 פעולות בטיפול אחד (זאת כמובן במידה ויש לכם גם צלוליט באזור).

  למי מתאימים טיפולים אלו?

  ובכן כל אחד ואחד מהטיפולים שסקרנו מתאים עבור אנשים שמשקל גופם סביר ונמצא באזור הרצוי בהתאם לגובהם אך בכל זאת סובלים ממצבורי שומן קטנים שאינם יורדים באמצעות דיאטה או פעילות גופנית, הטיפול איננו מתאים לאנשים הסובלים ממשקל כללי עודף וזאת מכיוון כי לא תהיה לו כל השפעה אליהם.

  כיצד ניתן לשמור על תוצאותי של הטיפול למשך זמן?

  ובכן אמנם בכדי להוריד את מצבורי השומן המציקים בגופכם אין כל צורך בביצוע דיאטה או פעילות גופנית כלשהי (וזאת כמובן בזכות טיפול באמצעות אחד מהמכשירים שסקרנו בדף זה), אך בכדי לשמר את המצב לאורך זמן ולא לצבור שומנים חדשים באזורים שונים בגוף יש לדאוג לתזונה נכונה ובריאה שעדיף אם תבוא יחד פעילות גופנית.

  באילו אזורים נהוג לבצע את הטיפול?

  ובכן נהוג לבצע את טיפול זה באזורים בהם בדרך כלל מצטבר שומן כגון: אזור הירכיים, אזור הישבן, אזור הסנטר, אזור המותניים, אזור הקרסוליים, אזור הבטן וזרועות הידיים האחוריות, בכל מקרה אם קיימת בגופכם הצטברות שומנים באזור שונה מאלו שצוינו כאן אתם יכולים בהחלט לקבוע פגישת ייעוץ ולבדא האם אפשר לטפל גם באזור הבעייתי שלכם, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את פרטיכם בתיבה למטה ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר בהקדם האפשרי.

  השאירו פרטים כאן וקבלו הצעת מחיר משתלמת להצר את היקפכם!
  השאירו פרטים כאן וקבלו הצעת מחיר משתלמת להצר את היקפכם!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט