חפש באתר
הצמדת אוזניים שאלות ותשובות
 

הצמדת אוזניים שאלות ותשובות

שאלה: באיזה הרדמה משתמשים בניתוח הצמדת אוזניים?

תשובה: בניתוח הצמדת אוזניים נהוג להשתמש בהרדמה מקומית המלווה בטשטוש עמוק, בצורה זו לא תרגישו דבר וגם סביר להניח כי לא תזכרו הרבה והניתוח יעבור לכם במהירות.

שאלה: מי מתאים לניתוח הצמדת אוזניים?

תשובה: ובכן לניתוח זה מתאימם כל אדם (מעל גיל 6) אשר אוזניו בולטות כלפי חוץ ומעוניין לצמידם אל עבר הראש, בעת פגישת הייעוץ עם הרופא המנתח ספרו לו על כל עברכם הרפואי בכדי שאם קיימות מגבלות כאלו או אחרות בגלל מצב רפואי יהיה ניתן לאתרם ולמנוע סיכונים מיותרים.

שאלה: האם קיימים סיכונים בניתוח זה?

תשובה: כן, כמו בניתוחים פלסטיים אחרים גם לניתוח זה כמה סיכונים ותופעות לוואי אשר עלולים לצוץ במהלכו או לאחר מכן והם: אסימטריה, זיהומים, שטפי דם, צלקות ועוד.. למידע מורחב בנושא זה אתם מוזמנים להיכנס לעמוד הצמדת אוזניים סיכונים וסיבוכים!

שאלה: האם לאחר ניתוח הצמדת אוזניים יש צורך באשפוז?

תשובה: בדרך כלל לא! לרוב המטופל נשאר בחדר התאוששות למשך שעתיים שלוש בו ממתינים כי השפעת זריקת הטשטוש תפוג ובנוסף לוודא גם כי אין דימום או תגובה לא צפויה של הגוף, אך צריך לזכור כי השחרור הוא באישור הרופא המנתח בלבד ובמידה כי הוא יחשוש לשלומכם הוא עלול להשאיר אתכם להשגחה.

שאלה: כמה זמן יש להישאר עם החבישה על האוזניים?

תשובה: החבישה תוסר מראשכם לאחר ארבעה או חמישה ימים על ידי הרופא בלבד! ולאחר מכן תאלצו לישון במשך שישה שבועות נוספים עם סרט מיוחד שידאג כי האוזניים שלכם לא יתקפלו במהלך השינה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שאלה: כמה ימים יהיה עלי להישאר בבית ולא ללכת לעבודה לאחר ניתוח זה?

  תשובה: לאחר ניתוח הצמדת אוזניים כל אדם יתאושש בקצב שונה כאשר יש כאלו שיצטרכו ימי מחלה נוספים מכיוון והתפתחו אצלם תופעות לוואי וסיבוכים שעקבו את הליך ההחלמה ויש כאלה שההחלמה שלהם תהיה מהירה וחלקה, מספר ימי המחלה המשוער שאדם רגיל יצטרך עומד על 10 ימים.

  שאלה: האם תישאר צלקת לאחר ניתוח הצמדת אוזניים?

  תשובה: לרוב תישאר צלקת קטנטנה שתתחבא מאחורי האוזניים ולא יהיה ניתן להבחין, אך לעיתים נדירות נגרם סיבוך כזה או אחר והצלקת הופכת לבולטת ונפוחה ואז היא גם מבצבצת לה אל מחוץ לאוזניים.

  שאלה: האם קיימות הגבלות בזמן ההחלמה שלאחר ניתוח זה?

  תשובה: כן, לאחר ניתוח זה קיימות מספר הגבלות והן:

  • בזמן אשר התחבושת עדיין סביב ראשכם יהיה אסור עליכם להתקלח או להרטיב את הראש.
  • במהלך 10 הימים הראשונים יהיה אסור עליכם להשים משקפיים מכיוון והם יכולות להזיז את האוזן ממקומה ולהרוס את אפקט הניתוח.
  • מומלץ להימנע מעישון בכל תקופת ההחלמה וזאת מכיוון והעישון גורם לזרימת דם פחותה אל עבר אזור הפנים והראש ותוצאה זו עלולה להקשות על תהליך ההחלמה וגם לגרום לסיבוכים.
  • פעילות גופני או פיזית מכל סוג שהוא אסורה במשך זמן ההחלמה ואת החזרה יש לבצע בהדרגה ובאישור הרופא המנתח.
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח הצמדת אוזניים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח הצמדת אוזניים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט