חפש באתר
הצמדת אוזניים סיכונים וסיבוכים
 

הצמדת אוזניים סיכונים וסיבוכים

כמו בניתוחים פלסטיים אחרים או בכל הליך כירורגי קיים גם בניתוח הצמדת אוזניים קיימים מספר סיכונים וסיבוכים שעלולים להתרחש במהלך הניתוח או לאחריו. במאמר זה נביא בפניכם את מרב הסיכונים והסיבוכים המזוהים עם ניתוח ספציפי זה.

סיכונים ותופעות לוואי לאחר ניתוח הצמדת אוזניים:

  • זיהומים- זיהומים הם סיבוך בלתי נפרד מכל הליך כירורגי כזה או אחר ועלולים לצוץ בזמן ההחלמה בצורה חיצונית (הפרשות ומוגלה על הפצע) או בצורה פנימית (תחושות כאב אודם וחום יופיעו לרוב) באזור הניתוח. לרוב זיהומים אלו יטופלו באמצעות מתן תרופה אנטיביוטית אך ישנם מקרים קיצוניים בהם המנתח יפעל בצורה כירורגית שוב כדי לנקות את הנגעים.

בכדי להפחית את הסיכוי בצורה משמעותית תידרשו לשמור על היגיינה מרבית בזמן ההחלמה ולהישמר בין היתר לגעת במקום הניתוח עם ידיים מלוכלכות.

  • דימומים- לאחר ניתוח הצמדת אוזניים קיים סיכוי של התפתחות דימומים תת עוריים אשר יאלצו את המנתח לסיימם באמצעות ניקוזם החוצה.
  • אסימטריה- חוסר סימטריה הוא סיבוך העלול לקרות בניתוחים פלסטיים רבים וקורה לרוב בעקבות חוסר הקפדה על הוראות הרופא בזמן ההחלמה מניתוח הצמדת אוזניים (קיבוע המקום והימנעות ממכות וזעזועים) או בגלל פשלה של המנתח. בעיות אסימטריה ניתן לפתור בדרך כלל בעזרת ניתוח תיקון שיקרה מספר חודשים לאחר הניתוח הראשוני.
  • צלקות- לרוב לאחר ניתוח הצמדת אוזניים תישאר צלקת קטנטנה באזור אשר תיטמע מאחורי האוזן ולא תהווה כל בעיה, אך במקרים נדירים הצלקת עלולה לבלוט ולגדול מעבר לגודלה האמיתי, מצב אשר יצור פגם אסתטי בולט לעין.

על כל תופעה של חום, פריחה, גירוד, כאבים חזקים ותחושות לא רגילות פנו מיד לרופא שלכם על מנת לקבל טיפול רפואי מתאים!

מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח הצמדת אוזניים!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח הצמדת אוזניים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט