חפש באתר
הצמדת אוזניים מחיר
 

הצמדת אוזניים מחיר

ניתוח הצמדת אוזניים הוא הליך אשר יכול להתבצע גם דרך קופת החולים שלכם ובכך להוזיל את המחיר בצורה משמעותית, אך כאשר בוחרים בדרך זו לא רק המחיר יורד אלא בדרך כלל גם התנאים שמציעות המרפאות הפרטיות למטופלים אצלן, כמו כן היתרון הגדול ביותר שקיים לניתוח הצמדת אוזניים במרפאה פרטית הוא היכולת לבחור את הרופא המנתח בעוד בניתוח דרך קופת החולים יש לבחור אך ורק רופאים שעובדים עם קופות החולים (אל דאגה גם שם ניתן למצוא רופאים טובים מאד).

בעמוד זה תמצאו מידע על מחיריהם של ניתוחי הצמדת אוזניים כגון: מהו טווח המחירים של הניתוח, כיצד ניתן להוזיל את המחיר ועוד… כמו כן תוכלו להשאיר את פרטיכם באחת מהתיבות שנמצאות כאן בעמוד ונציג מטעמנו יחזור אליכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד אצל אחד מהרופאים המומחים שעובדים עמנו.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  הצמדת אוזניים מחיר

  ובכן טווח המחירים של ניתוח הצמדת אוזניים הוא 4,000-9,500 ש”ח כאשר המחירים הנמוכים בדרך כלל הם כאשר אתם סוגרים על ניתוח דרך קופת החולים שלכם, טווח המחירים יכול להשתנות בהתאם לרופא המנתח שיבצע את ההליך על אוזניכם ובהתאם לרמת מתקן הרפואי שדרכו תבצעו את הניתוח, כמובן ככל שתרצו את התנאים המפנקים והגבוהים ביותר כך מחיר עלות הניתוח יהיה גבוה יותר.

  אך עם כל הכבוד למתקן הרפואי והמחיר שהוא יגבה הגורם המשפיע ביותר על מחירו של ניתוח הצמדת אוזניים יהיה המנתח עצמו, כמו בכל ניתוח פלסטי אחר רמתו של המנתח, שנות הניסיון שלו והמוניטין שלו בתחום יהיו אלו שיקבעו את מחיר עבודתו.

  שימו לב!!! טיב עבודתו של המנתח היא זאת שתקבע את אחוז ההצלחה של הניתוח וכמובן ככל שהמנתח יהיה מנוסה ומקצועי יותר הסיכויים לכישלון פוחתים משמעותית לעומת הסיכויים להצלחה שבאופן טבעי עולים עוד בטרם הניתוח החל, עשו לעצמכם טובה ואל תבחרו מנתח פלסטי על פי המחיר שהוא מציע לכם אלא על פי ניסיונו, מקצועיותו והמוניטין שקיים לו בתחום.

  השאירו פרטיכם בעמוד זה וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד מרופאים מומחים, בעלי ניסיון ומוניטין רב שנים בתחום הצמדת האוזניים.

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח הצמדת אוזניים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לניתוח הצמדת אוזניים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט