חפש באתר
הצמדת אוזניים החלמה
 

הצמדת אוזניים החלמה

לאחר ניתוח הצמדת אוזניים מתחיל תהליך ההחלמה בו הסחוס ורקמות העור מתאחים  בצורה בה קיבע המנתח את האוזן, תהליך זה נחשב לקל יחסית לניתוחים פלסטיים אחרים, עם פחות כאבים וחזרה לשגרה מהירה יותר.

בעמוד הצמדת אוזניים החלמה נביא בפניכם מידע חשוב על תהליך ההחלמה של ניתוח הצמדת אוזניים כגון: זמן משוער של ימי המחלה, הורדת התחבושות, כאבים, הגבלות, תוצאות סופיות ועוד..

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  החלמה לאחר ניתוח הצמדת אוזניים

  תחבושות- לאחר הניתוח יחבש המקום בתחבושת שתיכרך סביב הראש ותצמיד את האוזניים לראש בכדי למנוע מהם לזוז בנוסף לתפקיד החבישה, את התחבושת יסיר הרופא המנתח לאחר 4-5 ימים מזמן הניתוח בעת הבדיקה השגרתית שתתבצע אצלו במרפאה. לאחר הסרתן של התחבושות תאלצו לישון עם סרט אלסטי שימנע מאוזניכם לזוז ולהתקפל בזמן השינה לפחות לשישה שבועות נוספים.

  כאבים- לאחר שתתפוגג השפעת חומר ההרדמה יורגשו כאבים באזור שיגיעו לשיאם במהלך שלושת הימים הראשונים ואז יתחילו לדעוך עד שייעלמו לחלוטין (בדרך כלל לאחר שבוע), כאבים אלו נחשבים לחלשים יחסית לניתוחים כירורגים אחרים וההתמודדות איתם בדרך כלל תהיה בעזרת משככי כאבים חלשים שניתן לרכוש לבד בכל בית מרקחת, אם הכאבים חזקים יותר מהצפוי ומשככי הכאבים החלשים אינם עוזרים, פנו לרופא שלכם בכדי לקבל מרשם לכדורים חזקים יותר.

  הגבלות- בשלב הראשון בו התחבושת תיכרך סביב ראשכם יהיה אסור עליכם להתקלח או להרטיב את התחבושת או את האזור.

  אין להרכיב משקפיים למשך עשרה ימים לפחות לאחר הניתוח וזאת מכיוון והמשקפיים עלולות להזיז ולחבל באזור בו בוצע הניתוח.

  מומלץ בחום להימנע מעישון בתקופה של עשרה ימים לאחר הניתוח מכיוון והעישון גורם לירידה בכמות הדם שמוזרמת לראש ובכך עלול להיפגע תהליך ההחלמה וההתאחות של האזור.

  פעילות גופנית אסורה לחלוטין בתקופה של שבוע עד עשרה ימים וגם לאחר מכן כדאי מאד לשמור על האוזניים ממכות שעלולות להרוס את תוצאות הניתוח.

  ימי מחלה המשוערים-  זמן המחלה המשוער לאחר ניתוח הצמדת אוזניים הינו שבוע עד 10 ימים.

  צלקות- לאחר הניתוח תישאר צלקת קטנטנה שתתחבא מאחורי האוזן ולרוב לא תיראה כלפי חוץ, אך במקרים נדירים הצלקת הופכת לבולטת ונפוחה.

  תוצאות סופיות- את תוצאות הניתוח הראשוניות יהיה ניתן לראות מיד עם הורדת התחבושות בפעם הראשונה, אך עדיין האזור יהיה נפוח ולכן את התוצאה הסופית יהיה ניתן לראות רק לאחר שתרד הנפיחות (אצל כל אדם תרד הנפיחות בזמן שונה).

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח הצמדת אוזניים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח הצמדת אוזניים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט