חפש באתר
אוזניים בולטות
 

אוזניים בולטות

אוזניים בולטות הן בעיה אסתטית נפוצה שגורמת לרבים מפח נפש גדול (במיוחד לילדים שסובלים משמות גנאי והקנטות מחבריהם), אז מה עושים וכיצד מתקנים את המעוות? במאמר זה נביא בפניכם את הפתרון לבעיה וגם מידע נוסף על ההחלמה והתוצאות הסופיות בסיומו.

איך מטפלים בתופעה של אוזניים בולטות?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן תופעת האוזניים הבולטות כלפי חוץ היא נפוצה ובעייתם האסתטית של רבים בכל רחבי העולם, את בעיה זו ניתן לפתור בעזרת ניתוח פלסטי פשוט יחסי שיביא לידי כך שהאוזניים ייצמדו אל הראש ויראו באופן טבעי.

החשיבות של קיום ניתוח זה אצל ילדים ומאיזה גיל ניתן לבצע את הניתוח?

ילדים אשר סובלים מתופעה של אוזניים בולטות סביר להניח כי יחוו במהלך ילדותם הטרדות ושמות גנאי מחבריהם לגן או לכיתה, מצב זה עלול להוות השלכות משמעותיות לגבי הדימוי העצמי שלהם, חייהם החברתיים ותופעות פסיכולוגיות אחרות שימשיכו איתם גם כבוגרים. את ניתוח הצמדת אוזניים ניתן לבצע כבר מגיל 6 (כמובן בהתאם לבדיקת רופא אשר יאשר כי הילד/ה כשירים כבר לעבור ניתוח זה).

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהו ניתוח הצמדת אוזניים?

  ובכן ניתוח הצמדת אוזניים הינו הליך כירורגי אשר בו יפעל הרופא להחליש את הסחוס באוזניים (על ידי הסרה של חלק ממנו) ולאחר מכן יקבע אותם בעזרת תחבושת אלסטית מיוחדת שתבטיח כי הם יתאחו קרוב יותר אל הראש.

  אופן ההליך-את התהליך יפתח המנתח בזריקת הרדמה מקומית המלווה בטשטוש עמוק שיבטיחו כי לא תרגישו כל כאב וגם סביר להניח כי לא תזכרו דבר (בזכות הטשטוש), לאחר מכן יסיר המנתח מעט סחוס מהאוזן, יעצב אותה מחדש ולסיום יתפור את העור ויחבוש באמצעות תחבושת אלסטית שתקבע את האוזניים קרוב אל הראש כדי שהם יתאחו בצורה זו.

  תהליך ההחלמה לאחר ניתוח לתיקון אוזניים בולטות

  מיד בתום הניתוח יבשו אוזניכם עם תחבושת אלסטית אותה תאלצו לחבוש במשך 4-5 ימים, בזמן זה יהיה אסור עליכם להרטיב את התחבושת בכל דרך שהיא, לאחר הסרת התחבושת תאלצו בכל לילה למשך חודש וחצי עד חודשיים לענוד סרט אלסטי מיוחד אשר ימנע מהאוזניים שלכם להתקפל בעת שינה ובכך להרוס את תוצאות הניתוח.

  ימי המחלה המשוערים שתאלצו לקחת מעבודתכם יהיו כשבוע עד עשרה ימים, בזמן זה אסורה גם כל פעילות גופנית והחזרה לשגרה כזו תהיה בצורה מתונה (יש להימנע מפעילות גופנית אשר עלולה לפגוע באופן פיזי באוזן למשך תקופה של חודש לפחות). למידע רחב יותר על תקופת ההחלמה לאחר ניתוח זה היכנסו לעמוד הצמדת אוזניים החלמה!

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח הצמדת אוזניים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח הצמדת אוזניים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט