חפש באתר
ניתוח העלמת ורידים
 

ניתוח העלמת ורידים

ניתוח העלמת ורידים הינה דרך נוספת להתמודד עם ורידים בולטים אשר נחשב לשיטה עם התוצאות הטובות ביותר לטווח ארוך אך בו בזמן גם בעל החלמה הארוכה, הכואב ביותר ובעל הסיכוי הגבוה ביותר לצלקות ותופעות לוואי.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות ניתוח העלמת ורידים כגון: מהו בכלל הליך זה וכיצד הוא מתבצע, תוצאותיו הסופיות, סיכונים ועוד..

ניתוח העלמת ורידים מהו בכלל וכיצד הוא מתבצע?

ניתוח העלמת ורידים הינו הליך כירורגי אשר במהלכו שולף המנתח את הורידים הבולטים החוצה מהגוף באמצעות חתך, באמצעות שיטה זו ייעלמו הורידים הבולטים אך אספקת הדם לרגליים לא תיפגע מכיוון והורידים אשר נמצאים סמוך לאלו שהוצאו החוצה יתפקדו כתחליף.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  כיצד מתבצע הליך זה?

  ובכן עוד לפני שמתחיל הליך כירורגי זה יסמן המנתח באמצעות טוש מיוחד את הורידים אותם צריך להוציא ואת המקומות בהם צריך לבצע את החתכים, לאחר מכן תוזרק זריקת ההרדמה (חלקית או מלאה, על פי שיקול דעת הרופא) והצוות הרפואי ימתין כי השפעתה תחל על המטופל, בשב הבא יבצע המנתח חתכים קטנים במספר מקומות לאורך הורידים (באמצעות כך ישלוף את הורידים דרך חור קטן ולא דרך חתך ארוך שעלול להשאיר צלקת גדולה) ובאמצעות מכשירים מיוחדים שולף אותם החוצה מהגוף, בסיום ההליך יתפור המנתח את החתכים (לפעמים החורים כל כך קטנים עד כדי כך שאין צורך בתפרים).

  לאחר ניתוח העלמת ורידים

  בסיומו של הליך כירורגי זה נחבש האזור בתחבושות אלסטיות מיוחדות והמטופל בדרך כלל משחורר אל ביתו ולא נשאר לאשפוז (תלוי כמובן בהמלצתו של הרופא המנתח בהתאם לתוצאות הניתוח ולהתאוששות המטופל).

  החלמה לאחר ניתוח העלמת ורידים- זמן המחלה המשוער שתאלצו לקחת מעבודתכם יעמוד על מספר ימים ספורים כאשר תהליך ההחלמה הכולל ימשך מספר שבועות כאשר סביר להניח כי בזמן זה יופיעו לכם כאבים מסוימים (איתם ניתן להתמודד בעזרת משככי כאבים שייתן לכם הרופא המנתח), שטפי דם ובצקות, כמו כן תאלצו להימנע מפעילות גופנית, להקפיד על חבישת התחבושות האלסטיות ולהישמע להוראות הרופא.

  סיכונים ותופעות לוואי לאחר ניתוח העלמת ורידים

  • שטפי דם- לאחר ניתוח העלמת ורידים סביר להניח כי יופיעו שטפי דם מקומיים באזור הניתוח ויישארו שם למשך תקופה של שבוע עד שבועיים, לרוב תופעה זו נעלמת מעצה.
  • בצקות- בימים שלאחר ניתוח העלמת ורידים סביר להניח כי יופיעו בצקות באזור הניתוח וכמו שטפי הדם גם בצקות אלו בדרך כלל נעלמות מעצמן.
  • זיהומים- כמו לאחר כל הליך כירורגי אחר גם בסיומו של ניתוח זה קיים ביכון כי יופיעו זיהומים, את סיכון זה ניתן לצמצם בעזרת שמירה על היגיינה מרבית וגם נטילת כדורים אנטיביוטיים אשר ניתנים על פי שיקול דעת הרופא.
  • כאבים- לאחר ניתוח העלמת ורידים סביר להניח כי תחושו כאבים מסוימים במהלך הימים הראשונים, לרוב כאבים אלו יחלפו לאחר נטילת משככי כאבים אותם תקבלו מהרופא המנתח.
  • סיכונים הכרוכים הרדמה מלאה- הרדמה מלאה (לא תמיד מבוצעת הרדמה מלאה בניתוח זה) טומנת בחובה מספר סיכונים ותופעות לוואי כשהגדול ביותר בניהם הוא מוות. לפני הניתוח יבוצעו בכם מספר בדיקות בכדי לברר את רמת הסיכון שלכם להרדמה כזו, במידה ותוצאות הבדיקות יראו סיכון גבוה ישתמש הרופא בהרדמה מקומית ובכך לא ייקח סיכון מיותר, אך חשוב לציין כי לא תמיד צופים את כל הסכנות ובכל הרדמה מלאה עדיין לוקחים ביכון כלשהו.
  • פגיעה בעצבים- במהלך ההליך הכירורגי קיים סיכון כי עצב כזה או אחר אשר נמצא בקרבת מקום יפגע ויינזק, במצב שכזה עלולה להופיע אחת משתי הסיטואציות הבאות:
  1. כאבים חדים יופיעו באזור כתוצאה מהפגיע בעצב וישתנו בהתאם לטמפרטורות, תופעה זו יכולה לעבור מעצמה לאחר תקופה אך גם להישאר באופן קבוע.
  2. חוסר תחושה באזור עלול להופיע כתוצאה מהפגיעה בעצב, תופעה זו יכולה להיעלם מעצמה לאחר תקופה אך יכולה בהחלט גם להישאר לצמיתות.
  • צלקות- מכיוון ובניתוח זה מבצעים חתכים ייתכן שיישארו צלקות קטנות לאחריו שיהוו פגם לאסתטיקה החיצונית שלכם.

  תוצאות סופיות של ניתוח העלמת ורידים

  את התוצאות של ניתוח זה יהיה ניתן לראות בדרך כלל כבר לאחר מספר שבועות בזמן בו הנפיחות הראשונית, הבצקות ושטפי הדם ייעלמו.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח העלמת ורידים מטובי המנתחים!
  מלאו פרטים כאן באתר וקבלו הצעת מחיר לניתוח העלמת ורידים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט