חפש באתר
העלמת ורידים סקלרותרפיה
 

העלמת ורידים סקלרותרפיה

סקלרותרפיה הינה שיטה להעלמת ורידים באמצעות חומר מטרש המוזרק אל תוך הווריד הפגום והורס אותו, פעולה זאת מבוצעת לאחר בדיקה באמצעות  מכשיר אולטרסאונד, שיטה זו בדומה להעלמת ורידים בלייזר הורסת את הוריד צורבת ומשמידה את הוריד בצורה פנימית ואין כל צורך לשלוף אותו החוצה.

במדריך זה נביא בפניכם את כל המידע על טיפול זה כגון: מהי בכלל שיטה זו, כיצד היא עובדת, מהם הסיכונים ותופעות הלוואי שבשיטה זו, החלמה לאחר הטיפול ועוד..

סקלרותרפיה מהי וכיצד היא עובדת?

ובכן טיפול העלמת ורידים סקלרותרפיה הינו טיפול אשר בו שימוש בחומר מטרש אשר מוזרק אל הווריד וממוסס אותו.

כיצד עובדת שיטה זו?

בתחילת הטיפול ייעזר הרופא במכשיר אולטרסאונד בכדי לאתר את הווריד הפגום ולדייק בהזרקת החומר אליו, לאחר שהווריד הרצוי אותר יוחדר החומר אל תוך הווריד על ידי מזרק.

השפעתו של החומר תגרום לצריבה של הווריד מדפנותיו הפנימיות מצב שיביא בסופו של דבר להשמדתו ולהתפוגגותו של הוריד בתוך הגוף, אין מה לחשוש מכך ורידים אחרים הנמצאים בקרבה לווריד זה ימלאו את החסר ללא כל קושי. כאשר יש צורך לטפל בכמה ורידים בדרך כלל יפרש הטיפול לכמה מפגשים ולא יבוצע בפעם אחת.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  החלמה לאחר טיפול העלמת ורידים סקלרותרפיה

  לאחר הטיפול תאלצו לחבוש תחבושת אלסטית למשך 24 שעות בהן אסור להסירן אפילו לא למקלחת, לאחר מכן תוכלו להוריד את התחבושות לרחוץ את המקום ולחבוש אותם בחזרה אך ורק במשך היום ( את זמן החבישה שיהיה בין שבוע לשלושה יקבע הרופא לאחר בדיקה של תוצאות הטיפול).

  לאחר טיפול זה תוכלו לחזור לשגרה מהירה כבר באותו היום כאשר פעילות גופנית מתונה בדרך כלל לא נמנעת מכם (בכל אופן פרטו בפני הרופא איזו פעילות גופנית בדיוק אתם מבצעים ומה דרגת הקושי שבה והוא יחליט האם אתם צריכים להימנע ממנה או שלא), כמו כן צעידה תועיל משמעותית לתהליך ההחלמה ולכן היא לא רק מומלצת אלא אפילו נדרשת מכם.

  ההגבלות שיהיו עליכם לאחר הטיפול הם: חשיפה לשמש לזמן אותו יקבע הרופא המטפל, עמידה ממושכת (לא קשור לזמן ההליכה), הימנעות ממקלחות חמות או קרות.

  סיכונים ותופעות לוואי לאחר טיפול העלמת ורידים סקלרותרפיה:

  • תגובה אלרגית לחומר- לעיתים יופיעו תסמינים אלרגיים לאחר טיפול ההזרקה הקשורים לחומר המוזרק, תסמינים אלו יכולים בין היתר להופיע בצורה של: נפיחות, אדמומיות וגירוד, לרוב התגובה האלרגית היא חלשה אך לעיתים נדירות היא עלולה להיות קשה ומסוכנת, בכל אופן אם מופיעים אצלכם תסמינים כאלו או אחרים פנו מיד לרופא על מנת להסיר ספק.
  • שטפי דם – שטפי דם עלולים להופיע לאחר הטיפול באזור ההזרקה ועלולים להימשך לתקופה של 3-4 שבועות מזמן הטיפול.
  • נמק- קיים תרחיש נדיר בו הרופא המטפל עלול לטעות בזמן ההזרקה ויזריק את החומר אל תוך עורק במקום לווריד הפגום, מקרה זה עלול להביא לתוצאה מסוכנת וחמורה של נמק.
  • פקקת ורידים- מקרה נדיר נוסף שעלול לקרות לאחר הטיפול היא היווצרות של פקקת ורידים.

  מלאו פרטיכם כאן וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להעלמת ורידים בשיטה זו!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר להעלמת ורידים בשיטה זו!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט