חפש באתר
דליות
 

דליות

דליות זוהי תופעה נפוצה של ורידים בולטים אשר מופיעים לרוב על הרגלים אך גם באזורים אחרים בגוף, תופעה זאת יוצרת פגם אסתטי בולט לעין אשר גורם לרבים מפח נפש ורגשות נחיתות, מעבר לבעיה האסתטית תופעה זו גם נחשבת בעיה רפואית שלעיתים מחייבת טיפול רפואי דחוף.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות תופעת הדליות כגון: מהי בכלל תופעה זו, למה היא מתרחשת וכיצד ניתן לטפל ולהעלים אותה.

מה זה בכלל דליות?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן דליות הם ורידים בולטים המופיעים לרוב על הרגליים (אך לא רק שם) כתוצאה של פעולת וויסות פגומה שגרמה לחסימת הזרימה של הדם, הדם שנקלע למבוי סתום מצטבר באזור החסימה וגורם לווריד לבלוט כלפי חוץ.

כאמור בעיה זו יוצרת פגם אסתטי בולט לעין אשר גורם למפח נפש ולרגשות נחיתות אך מעבר לכך לעיתים נוצרת גם בעיה רפואית המצריכה טיפול דחוף בכדי למנוע הסתבכות עתידית ולכן ברגע שהבחנתם שתופעת הדליות צצה מומלץ בחום לפנות לרופא מומחה לכלי דם אשר יבצע בדיקת דופלקס שתקבע האם התופעה מחייבת טיפול רפואי או לא, במידה והרופא יקבע כי אין צורך רפואי דחוף, תוכלו בכל זאת לטפל ולהעלים את הדליות באמצעות אחד מהטיפולים שנביא בפניכם בהמשך.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  טלפון

  כיצד ניתן להעלים דליות?

  ובכן קיימים מספר טיפולי העלמת ורידים מומלצים אותם נסקור בפניכם עכשיו והם:

  • סקלרותרפיה– בטיפול זה ישתמש הרופא בחומר מטרש אשר יוזרק לווריד הבעייתי באופן ישיר, לאחר ההזרקה חומר זה ישמיד את הווריד מבפנים ויגרום לו להתמוסס בגוף, למידע רחב ומפורט על שיטה להעלמת דליות זו, כנסו לעמוד סקלרותרפיה וקראו!
  • העלמת דליות באמצעות ניתוח- בהליך כירורגי זה יבצע הרופא חתך לאורכו כאשר המטרה היא לשלוף אותו החוצה מהגוף ובכך להיפטר מהתופעה, למידע על יתרונותיו וחסרונותיו של הליך זה, כנסו עכשיו לעמוד העלמת ורידים בניתוח וקראו.
  • העלמת דליות באמצעות מחט- טיפול זה דומה מאד לניתוח העלמת הורידים רק שבמקום לבצע חתך ארוך ומשם לשלוף את הוריד החוצה, עושה הרופא חתך קטנטן דרכו הוא מחדיר מחט אשר לה וו בקצה ובאמצעותו היא לוכדת את הווריד ומאפשרת לשלוף אותו החוצה. לקריאה רחבה ומפורטת יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד העלמת ורידים באמצעות מחט!
  •  העלמת דליות באמצעות לייזר- בשיטה זו נפטרים מהווריד הפגום באמצעות מכשיר הלייזר שצורב ומפורר את הוריד בתוך הגוף, למידע נוסף על שיטה זו היכנסו לעמוד העלמת ורידים בלייזר.
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בדליות!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לטיפול בדליות!
  קטגוריות משנה
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט