חפש באתר
העלמת ורידים
 

העלמת ורידים

תופעת ורידים בולטים היא תופעה אשר משותפת לאנשים רבים בכל העולם כאשר מרביתן הן נשים (40% מכלל אוכלוסיית הנשים בעולם סובלת מתופעה זו) אשר נוטות לפתח את התופעה בעקבות הורמונים נשיים והריונות, לבעיה זו כמה פתרונות אשר מבטיחים העלמת ורידים ואותם נביא בפניכם במדריך זה.

מהם בכלל ורידים בולטים?

לפני שנסביר לכם מהן השיטות של העלמת ורידים וכיצד הן מבוצעות נקדים ונספר לכם מהם בכלל אותם ורידים בולטים, למה הם מופיעים ולמה אין בעיה להיפטר מהם.

ובכן ורידים בולטים או בשמם הרפואי “דליות”, הם ורידים אשר פעולת הוויסות בהם נפגמה והדם שמצטבר ונתקע בתוכם גורם לנפיחות והבלטה שלהם כלפי חוץ, את בעיה זו אפשר לפתור בקלות על ידי מספר טיפולים שונים אשר יוציאו את הוריד מכלל שימוש ובכך יתקנו את המראה הפגום, אין כל חשש להסיר את אותם ורידים וזאת מכיוון כי ורידים אחרים אשר נמצאים בקרבה ומתפקדים בצורה טובה ימלאו את החסר ללא כל קושי.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  העלמת ורידים בולטים

  כיום קיימות מספר שיטות להעלמת ורידים אותן נפרוש בפניכם כאן באתר אסתטיק נט!

  • סקלרותרפיה-טיפול זה מתבצע על ידי הזרקת חומר מטרש אשר פועל לסתימתם של הורידים ובכך גורם להם להצטמק עד כדי היעלמותם, טיפול זה נחשב יעיל מאד ומתאים גם לדליות גדולות מאד, רוצים לקרוא מידע רחב ומפורט יותר על טיפול זה? כנסו לעמוד סקלרותרפיה וקראו!
  • ניתוח- שיטה זו היא הישנה ביותר בתחום העלמת הורידים ובה מתבצע הסרה פיזית של הוריד מהרגל על ידי חתכים הנעשים מעליו, רוצים לדעת מהם יתרונותיו של ניתוח זה? כנסו לעמוד ניתוח להעלמת ורידים וקראו מידע רב על שיטה זו!
  • העלמת ורידים באמצעות לייזר- שיטה זו גורמת לוורידים להיסתם ולהיעלם בזכות השימוש באנרגיה של קרן הלייזר, כנסו לעמוד העלמת ורידים בלייזר ולמדו על היתרונות והחסרונות שבשיטה זו!
  • העלמת ורידים באמצעות מחט- בשיטה זו משתמש הרופא במחט דקה אשר חודרת אל תוך הורידים ופועלת להסרתם, בעמוד העלמת ורידים באמצעות מחט תמצאו מידע רב על שיטה זו ועל אחוזי הצלחתה.

  האם ורידים בולטים הם רק בעיה אסתטית?

  ובכן בראש ובראשונה בעיית ורידים בולטים היא בעיה אסתטית אך היא עלולה בהחלט להסתבך לכדי בעיה רפואית כגון: דלקות ורידים, בצקות, כאבים וכ”ו..

  לכן כדאי ואף מומלץ כאשר מופיעים הורידים הבולטים לגשת לרופא כלי דם אשר יבצע בדיקת דופלקס ויאבחן האם הבעיה שלכם היא רק אסתטית או כזו שגם עלולה להידרדר לבעיה רפואית.

  סובלים מורידים בולטים? השאירו פרטים כאן וקבלו מספר הצעות מחיר!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול העלמת ורידים!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט