חפש באתר
4mp הסרה של שיער
 

4mp הסרת שיער

4mp הסרת שיער היא שיטה חדשה בשוק אשר עושה שימוש בהבזקי אור בכדי לפגוע במלנין השערה ומשמידה בכך את השורש, שיטה זו בניגוד לשיטות אחרות העושות שימוש בהבזקי אור מאפשרת לבצע את הטיפול בשילוב שלוש עוצמות הבזקים.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות שיטת 4mp להסרת שיער כגון: מהי בכלל שיטה זו וכיצד היא מתבצעת, מי הם המועמדים לטיפול זה ועוד…

4mp הסרת שיער מהו טיפול זה וכיצד הוא מתבצע?

ובכן בדומה לשיטות כגון: הסרת שיער ipl ו shr- גם 4mp עושה שימוש בהבזקי אור אשר נקלטים על מלנין השערה ויורדים עד לשורש שם צורבים ומשמידים אותו, ההבדל בין שיטה זו לשאר כי כמו שכבר ציינו קודם לכן היא מאפשרת לשלב את כל שלשת עוצמות המכשיר בטיפול אחד, טכנולוגיה זו נקראת DPC ועוצמות ההבזקים נקראים: Smooth Pulse , Long Pulse ו High Pulse. כמו כן מכשיר הסרת השיער 4mp מצויד במערכת קירור אשר תדאג למנוע צריבה וכוויות מהחום אשר מופק מהמכשיר וגם תבטיח עבודה רצופה יותר ללא הפסקות קירור.

כיצד ההליך מתבצע- ובכן בשיטה זו אין כל צורך במריחת האזור בג’ל אותו למדנו להכיר משיטות הסרת שיער אחרות מכיוון שכמו שכבר ציינו עוצמת המכשיר נשלטת על ידי המטפל והוא גם מצויד במערכת קירור עצמית, כך שאין צורך בג’ל. את ידית המכשיר יעביר המטפל לאורך אזור הטיפול כאשר הבזקי האור ננעלים על המלנין ודרכו חודרים אל השורש, את כמות הטיפולים שתצטרכו לעבור יקבע המטפל על פי אזור הטיפול ובסוג השיער שלכם (עוביו, אורכו וצפיפותו).

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מי מתאים לעבור טיפול זה?

  ובכן בזכות אותה טכנולוגיית DPC שמאפשרת עוצמות שונות של הבזקים הנשלטים על ידי המטפל וגם בזכות מערכת הקירור אשר נמצאת במכשיר ניתן לטפל במגוון רחב של סוגי עור ושיער כגון עור כהה, שיער בהיר ושיער פלומתי.

  לפגישת התאמה, ייעוץ ומספר הצעות מחיר, השאירו את פרטיכם באחת מתיבות הפרטים שנמצאות כאן בעמוד ונציגינו יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי בכדי לספק לכם את מבוקשכם!

  השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם מספר הצעות אטרקטיביות!
  השאירו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפול זה!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט