חפש באתר
הסרת שיער shr
 

הסרת שיער shr

הסרת שיער shr הינה שיטה העושה שימוש בהבזקי אור בכדי לחדור למלנין השערה ולפרק את השורש שלה, שיטה זו דומה מאד לשיטת הסרת שיער ipl והשונה בין השתיים הוא שב-shr  הבזקי האור מהירים יותר אך בחום נמוך מזה של ה-ipl ובכך למעשה מבטיחים טיפול עדין יותר ללא צריבה וכאבים מיותרים.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות הסרת שיער shr כגון: מהי בכלל שיטה זו וכיצד היא מתבצעת, יתרונותיה, למי מתאימה שיטה זו ועוד…

הסרת שיער shr מהי בכלל וכיצד היא מתבצעת?

ובכן הסרת שיער shr הינו טיפול אשר מזכיר מאד את מכשיר ipl באופן זה ששניהם פועלים באמצעות הבזקי אור אשר פוגעים במלנין השערה ויורדים עד לשורש, את השורש הם מחסלים באמצעות החום המופק מהאנרגיה של הבזקי אור אלו, השונה במכשיר ה-shr הוא שהבזקי האור שלו מהירים יותר בעוד החום המופק מהם חלש מזה של ה-ipl ובכך מובטח טיפול קל יותר מבחינת המטופל בו לא יורגשו תחושות צריבה וכאב.

אופן ביצוע הטיפול-  בדומה לשיטות הסרת שיער אחרות גם לפני טיפול זה מגולח האזור בכדי למנוע מהבזקי העור להיקלט על שיער אשר נמצא מחוץ לעור ובכך להיות פחות אפקטיבי וגם מסוכן לעור עצמו מכיוון והחימום של השערה מחוץ לעור יכול לצרוב אותו בצורה חיצונית. לאחר הגילוח תעבור שפורפרת המכשיר על פני הגוף באזור המטופל ותקרין את הבזקי האור שיחדרו עד לשורשי השערות ויפגעו בהם.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  יתרונה של שיטה זו

  הליך הסרת שיער זה עושה כאמור שימוש בהבזקי אור אשר מוקרנים אל אזור הטיפול בחום נמוך יותר משאר הטיפולים המתחרים, התוצאה בעקבות כך היא תחושות כאב, צריבה ואי נוחות מופחתות בצורה משמעותית לעומת שאר המכשירים.

  מי מתאים לעבור הסרת שיער shr

  מכשיר ה- shr הינו מכשיר אשר ידיותיו ניתנות לשינוי והתאמה מלאה למטופל, כך שמלבד אנשים בעלי שיער לבן, נשים בהריון ואחרים בעלי מחלות שונות המכשיר מתאים לכל סוג עור ושיער.

  רוצים לדעת עם מכשיר ה- shr יבצע עבורכם את הטיפול הטוב ביותר? מלאו את פרטיכם באחת מתיבות הפרטים בעמוד זה ונציגינו ידאגו לכם לפגישת ייעוץ אצל אחד המומחים שעובדים עמנו.

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור טיפול הסרת שיער!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר משתלמת עבור טיפול הסרת שיער!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט