חפש באתר
הסרת שיער ipl
 

הסרת שיער ipl

הסרת שיער ipl היא אחת מהשיטות הפופולאריות והטובות ביותר שקיימות כיום להסרת שיער לאורך זמן ממושך (עדיין אין אף שיטה המסוגלת להעלים את השיער לצמיתות) ובדומה להסרת שיער בלייזר גם שיטה זו עושה שימוש באנרגיה המופקת מקרן אור אשר נקלטת במלנין השערה ומחסלת את השורש שלה.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות הסרת שיער ipl כגון: מהי בכלל שיטה זו וכיצד היא מתבצעת, מי מתאים לטיפול זה, תוצאותיה ועוד…

הסרת שיער ipl מהי וכיצד היא מתבצעת?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מכשיר הסרת שיער ipl הינו מכשיר העושה שימוש באנרגיה של קרני האור אותן הוא מפיק בכדי לחדור למלנין השערה ולחסל את השורש.

אופן הביצוע של הטיפול- בטרם תחילת הטיפול על האזור להיות מגולח בכדי שקרני האור לא יקלטו על מלנין השערות החיצוניות ויגרמו לצריבת העור, לאחר מכן ימרח המטפל ג’ל קירור מיוחד על האזור ויתחיל להחליק את שפורפרת המכשיר כאשר היא צמודה לגוף ומשגרת את אותם קרני אור אשר נקלטות בפיגמנט השערה ויורדות עד לשורש בכדי לחסל אותו.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מי מתאים לטיפול הסרת שיער ipl

  היתרון הגדול ביותר של שיטה זו טמון ביכולת לתכנת את עוצמות הקרניים כך שיתאימו כמעט לכל סוג עור וצבע שיער. אנשים אשר להם שיער לבן, בהיר ואפור לא ישיגו את התוצאות אשר אליהם יגיעו מטופלים עם נתונים מתאימים יותר כמו עור בהיר ושיער כהה.

  כמו כן הטיפול אסור לנשים בהריון, חולי סכרת, בעיות הורמונים, מחלות עור שונות ומחלות נוספות העלולות להוות סכנה. לא בטוחים האם אתם כשירים לעבור טיפול זה? מלאו את פרטיכם באחת מהתיבות באתר ונציגינו יקבעו לכם פגישת ייעוץ עם מומחה!

  תוצאות טיפול הסרת שיער ipl

  ובכן בדומה לטיפולי הסרת שיער אחרים גם בטיפול זה בכדי להגיע לתוצאות טובות יש חשיבות גדולה מאד לשמור על רצף הטיפולים לאורך זמן, בין טיפול לטיפול תהיה הפסקה שבמהלכה השיער יגדל לאורך ועובי בו הטיפול יהיה יעיל יותר.

  בתוצאות עצמן יהיה ניתן להבחין כבר לאחר 2-4 טיפולים, בזמן זה עוד יצמחו שערות דקות ופלומתיות מידי פעם אך בסיום רצף הטיפולים האזור יהיה חלק ויפה. לפני הטיפול ולאחריו יהיה עליכם להימנע מחשיפה לשמש במשך 15 יום וזאת בכדי למנוע שיזוף אשר עלול לפגוע בתוצאות המצופות וגם לסכן את העור הרגיש לאחר הטיפול.

  השאירו פרטיכם באחת מהתיבות שנמצאות בעמוד זה ונציגינו יחזרו אליכם במהרה עם הצעות מחיר וקביעת פגישות ייעוץ עם המומחים שלנו!

  מלאו פרטים כאן בתיבה וקבלו הצעת מחיר להסרת שיער!
  מלאו פרטים כאן בתיבה וקבלו הצעת מחיר להסרת שיער!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט