חפש באתר
הסרה של שיער לצמיתות
 

הסרת שיער לצמיתות - האם זה אמיתי?

הסרת שיער לצמיתות היא אמרה אותה זכיתם לשמוע יותר מפעם אחת, אך בפועל היא לא נכונה ולא מדויקת מכיוון שעם כל הטכנולוגיה המשוכללת שהומצאה עד כה לטיפולי הסרת שיער כגון: הסרת שיער בלייזר, הסרת שיער באינפרא אדום, הסרת שיער IPL ועוד… אין עדין שום טכנולוגיה או טיפול המאפשרים הסרת שיער לצמיתות אלא רק דילול מאסיבי והרחקתו למשך חודשים או שנים.

לא “הסרת שיער לצמיתות” אלא דילול השיער

ובכן כמו שכבר ציינו קןדם לכן הסרת שיער לצמיתות היא אמרה לא מדויקת מכיוון ואין עדיין טיפול אשר מצליח להשיג תוצאה תמידית אלא רק דילול אחוז השערות שגדלות עד לכ-90% מהמצב הקודם לטיפול. התוצאות של הטיפול יהיו קשורות לסוג הטיפול, לסוג השיער של המטופל, לצפיפותו ועל ההקפדה על רצף הטיפולים.

הטכנולוגיה אכן השתפרה והתקדמה בשנים האחרונות ואנו עדים למספר מכשירים שונים אשר הביאו לשיפור הטיפול והתוצאות לאורך זמן כגון:

הסרת שיער בלייזר – בשיטה זו דילול השיער יתבצע על ידי קרניו של מכשיר הלייזר אשר ננעל על מלנין ויורד עד לשורש בכדי להשמיד אותו באמצעות החום המופק מהקרניים, שיטה זו זוכה לפופולאריות גבוה במיוחד ביחס לשאר המכשירים וזאת בזכות השגת תוצאות חיוביות של עד כ-90%. בשיטה זו קיימים מספר מכשירים אשר כל אחד מהם מתאים עבור סוג אחר של עור ושיער, למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו ועל אחוזי ההצלחה שלה אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת שיער בלייזר!

הסרת שיער  IPLשיטה זו עושה שימוש בהבזקי אור חזקים החודרים אל פיגמנט השערה משם ממשיכים אל השורש ומשמידים אותו, מכשיר ה- IPL נחשב למכשיר בעל תוצאות ארוכות טווח ועם אחוזי דילול של 80-90 אחוז מכמות השערות. למידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו ועל אחוזי ההצלחה שלה, אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת שיער IPL ולקרוא.

הסרת שיער  SHRשיטה זו דומה מאד לזאת של מכשיר IPL ומבצעת גם היא את דילול השיער על ידי שליחת הבזקי אור הנקלטים על פיגמנט השערה וירדים עד לשורש בכדי להשמידו, ההבדל הוא בעוצמתם הנמוכה של ההבזקים מול מכשיר ה-IPL אשר מבטיחה טיפול קל יותר מבחינת כאבים ותחושות אי נוחות, אך גם מצריכה מספר טיפולים גדול יותר וזמן ממושך יותר לכל טיפול, התוצאות של טיפול זה זהות פחות או יותר לאלו של IPL כאשר גם בטיפול זה ניתן להשיג תוצאות דילול של עד כ80-90 אחוז מהמצב הקודם. למידע רחב ומפורט יותר על שיטה זו אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת שיער  SHR!

הסרת שיער אפילציה – שיטה זו מסירה ומדללת את שיער הגוף הלא רצוי בעזרת מחט החודרת אל תוך השורש ומחממת אותו להבזק של שניה, החום הורג את כלי הדם שמזינים את השורש ובכך גם השורש מושמד, התוצאות של שיטה זו הם הגבוהים ביותר מבין שיטות הסרת השיער והם מגיעים עד כ- 95% הצלחה, אך מכיוון ובטיפול זה יש צורך לטפל בכל שערה ושערה ישנו קושי מסיום לטיפול באזור נרחב ועם צפיפות שיער גדולה. למידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו אנו מזמינם אתכם להיכנס לעמוד אפילציה ולהמשיך לקרוא!

רוצים לקבוע פגישת ייעוץ והתאמה לאחד מטיפולים אלו? רוצים לקבל מספר הצעות מחיר לטיפולים אלו? מלאו את פרטיכם באחת מתיבות הפרטים שנמצאות כאן בעמוד ונציגינו יחזרו אליכם במהרה!

מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפולי הסרת שיער!
מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור טיפולי הסרת שיער!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט