חפש באתר
הסרה של שיער באינפרא אדום
 

הסרת שיער באינפרא אדום

הסרת שיער באינפרא אדום היא אחת השיטות המוכרות והנפוצות ביותר להסרת שיער, מכשיר זה נחשב הוא למעשה לייזר אך בניגוד להסרת שיער בלייזר הוא נחשב עדין מאד וזאת מכיוון כי הוא עובד על עוצמה נמוכה יותר ממכשירי הלייזר האחרים.

בעמוד זה תמצאו מידע רב אודות הסרת שיער באינפרא אדום כגון: מהי בכלל שיטה זו וכיצד היא פועלת, יתרונותיה, חסרונותיה, מי מתאים לטיפול בשיטה זו ועוד..

הסרת שיער באינפרא אדום מהי בכלל וכיצד היא מתבצעת?

ובכן כמו שכבר ציינו קודם לכן מכשיר האינפרא אדום הוא מכשיר לייזר אשר עושה שימוש בקרניו בכדי להינעל על פיגמנט השערה ודרכה לרדת עד לשורש ולהשמידו.

אופן ביצוע ההליך- ובכן בדומה לרוב שיטות הסרת השיער גם בשיטה זו מגלחים את אזור הטיפול בטרם עת וזאת בכדי להבטיח כי קרן הלייזר לא תינעל על פיגמנט השערה שמבצבצת אל מחוץ לעור ובכך תפגום בתוצאותיו של הטיפול וגם תעמיד את העור בסכנת צריבה. לאחר הגילוח ימרח המטפל על האזור המבוקש ג’ל מיוחד המיועד לסייע בקירור המקום בכדי למנוע צריבה של העור, במהלך הטיפול מעביר המטפל את ידית המכשיר על פני אזור הטיפול למשך זמן ארוך יותר מטיפולי לייזר אחרים וזאת מכיוון כי עוצמתו נמוכה יותר משאר המכשירים.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  תוצאות הטיפול

  תוצאותיו של טיפול הסרת שיער באינפרא אדום זהות לתוצאותיהם של שאר מכשירי הלייזר להסרת שיער, אך כמות הטיפולים תגדל וזאת כאמור בעקבות עוצמתו החלשה יותר של מכשיר האינפרא אדום.

  יתרונותיו של מכשיר זה

  • היתרון הבולט ביותר של מכשיר זה נמצא בעוצמתו הנמוכה שמאפשרת למטפל לשלוח מספר גלים במקום גל אחד בכל טיפול ולאורך זמן ממושך יותר.
  • יתרון נוסף הוא גם בזכות אותה עוצמה חלשה אשר תבטיח טיפול נוח יותר עבור המטופלים, מועט כאבים ותחושות אי נעימות.

  חסרונותיו של מכשיר האינפרא אדום

  • מכשיר זה איננו מסוגל להתמודד עם כל סוגי השיער והעור ואלו אשר להם שיער בהיר יהיו מחוץ קהל המועמדים לטיפול בו.
  • עקב עוצמתו החלשה של מכשיר זה, מספר הטיפולים יהיה גדול יותר משאר מכשירי הלייזר להסרת שיער, כמו כן גם משך הזמן של כל טיפול בשיטה זו יארך זמן רב יותר.

  הסרת שיער באינפרא אדום מי מתאים?

  שיטה זו מתאימה לבעלי עור בהיר ושיער כהה מכיוון וקרן הלייזר מתמקדת על הפיגמנט הכהה של השערה, בכל סיטואציה אחרת כגון: עור כהה ושיער כהה, עור בהיר ושיער בהיר וכ”ו.. שיטה זו לא תהיה יעילה.

  רוצים לקבוע פגישת ייעוץ והתאמה להסרת שיער באינפרא אדום? מלאו את פרטיכם באחת מתיבות הפרטים הנמצאות בעמוד זה ואנו נחזור אליכם במהרה!

  רשמו את פרטיכם בתיבה זו ואנו נחזור אליכם עם מספר הצעות מחיר מפתות
  רשמו פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר מהמכונים המובילים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט