חפש באתר
אפילציה
 

אפילציה

אפילציה היא שיטה ותיקה ופשוטה להסרת שיער בה יעשה שימוש במחט מיוחדת בכדי לחדור אל שורשי השיער ולגרום לנזק של כלי הדם אשר מזינים את השיער מבלי לפגוע ברקמות ונימים נוספים באזור.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות הסרת השיער באפילציה כגון: מהי בכלל שיטה זו וכיצד היא מתבצעת, למי שיטה זו מתאימה, יתרונות ועוד…

אפילציה מהי וכיצד היא מתבצעת?

ובכן הרעיון מאחורי שיטה זו היא להרוג את שערות הגוף על ידי חיסול הספקת הדם אליהם, את זה כאמור מבצעת אותה מחט מיוחדת אשר חודרת לשורש השערה ומחסלת את כלי הדם על ידי חום באופן פרטני לכל שערה ושערה.

אופן הביצוע- ובכן הליך זה יחסית פשוט בו המטפל מאתר את השערות אותן רוצים להסיר ומחדיר אל כל אחת ואחת מהן את המחט לשבריר שניה בה סופג האזור חום אשר מחסל את כלי הדם. הליך זה נמשך זמן רב מכיוון והוא מתבצע על כל שערה ושערה בנפרד ולא על שטח נרחב.

מי מתאים לטיפול אפילציה?

ובכן טיפול אפילציה הינו טיפול אשר מתאים בעקרון כמעט לכל אדם ולא מוגבל כמו מתחריו אשר מוגבלים על פי סוג עור וסוג שיער, כמו כן גם נשים בהריון אשר לא מורשות לעבור חלק מטיפולי הסרת השיער האחרות יכולות לבצע טיפול זה. אלו אשר לא מורשים לעבור את טיפול זה הם בדרך כלל אנשים עם בעיות רפואיות כגון: בעיות קרישה, סכרת, מחלות עור וכ”ו..

הליך זה בדרך מומלץ לאנשים הרוצים להסיר שערות מאזור קטן יחסית כמו שפם, גבות, סנטר וכ”ו… או כטיפול משלים לאחר שיטת הסרת שיער אחרת אשר השאירה אחריה מספר זיקי שערות שמהם רוצים להיפטר וזאת מכיוון כי הליך זה מבוצע באופן פרטני על כל שערה ושערה, מצב הגורם לו להמשך זמן רב.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  יתרונות השיטה:

  • שיטה זו איננה מוגבלת על פי סוגי עור ושיער ויכולה לפעול על כל סוג עור וכל צבע שיער קיים וזאת בניגוד מושלם לשיטות הסרת שיער אחרות אשר מוגבלות לטפל בשיער בהיר ועור כהה.
  • בעת הטיפול באדם בעל עור כהה אין כל סכנה כי כתמי פיגמנטציה יופיעו כתופעת לוואי בניגוד לשיטת הסרת שיער בלייזר שם קיים סיכון זה.
  • שיטה זו יכולה להתאים לנשים בהריון שלא מורשות לעבור טיפולי הבזקים או לייזר.

  חסרונות השיטה:

  • שיטה זו מתבצעת בצורה איטית מכיוון והיא מתבצעת באופן פרטני ולא כמו שאר השיטות המקובלות באופן נרחב.
  • שיטה זו בניגוד לשאר השיטות המקובלות להסרת שיער היא חודרנית ועלולה לגרום לזיהומים.

  לאחר טיפול אפילציה

  לאחר טיפול אפילציה חשוב מאד להקפיד לא להיחשף לשמש לפרק זמן אותו יקבע עבורכם המטפל, החשיפה לשמש בזמן זה עלולה להוביל לכתמי פיגמנטציה ונזקים אחרים על העור.

  מכיוון וטיפול זה חודרני הוא עלול להוביל לתופעות לוואי כגון: זיהומים וצלקות אך זהו סיכון קלוש שלרוב לא מתרחש, הקפידו על מכון נקי ומוכר בו המטפלים לובשים כפפות חדשות בכל טיפול וכמו כן במשך הזמן שלאחר הטיפול הקפידו אתם על היגיינה גבוה והימנעות מחשיפה לשמש.

  רוצים לקבוע פגישת ייעוץ או לקבל מספר הצעות מחיר? השאירו את פרטיכם באחת מתיבות הפרטים כאן בעמוד ואנו נחזור אליכם במהרה!

  מלאו את פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר עבור טיפול אפילציה!
  מלאו את פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר לטיפול אפילציה!!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט