חפש באתר
הסרת שיער
 

הסרת שיער - כל הטיפולים, השיטות והמכשירים!

שיער לא רצוי הגודל במקומות שונים על הגוף הוא מטרד ופגם אסתטי המשותף לרבים בכל העולם, נשים וגברים כאחד. בעקבות בעיה אסתטית זו פותחו בשנים האחרונות אין ספור שיטות וטיפולים של הסרת שיער המעניקים פתרונות לטווחי זמנים שונים.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות השיטות הקיימות ומידע כללי על התחום כגון: האם טיפול זה הוא לצמיתות? מה הם טיפולים הנפוצים והפופולאריים ביותר ועוד..

האם קיים טיפול המעניק הסרת שיער לצמיתות?

ובכן התשובה לשאלה זו היא חד משמעית לא! אנו יודעים כי שמעתם וקראתם בעבר הרבה פעמים את הביטוי “הסרת שיער לצמיתות” אך בפועל עד היום עוד לא הומצאה השיטה אשר מספקת את התוצאות התמידיות הללו. מה שכן עושות שיטות הסרת שיער רבות הן להעניק מראה חלק למשך חודשים ארוכים ואפילו גם שנים (תלוי במספר משתנים הכוללים את אזור הטיפול, אופי צמיחת השיער אצל המטופל, גילו ואופן הטיפול) כמו כן שיטות אלו מסוגלות לדלל בצורה משמעותית את כמות השערות שיצמחו לאחר מכן באזור הטיפול וגם להחליש את אלו שעדיין ימשיכו לצמוח.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  שיטות פופולאריות של הסרת שיער

  • הסרת שיער בלייזר- הסרה של שיער בלייזר היא השיטה הפופולארית והמוצלחת ביותר כיום להסיר שיער באזורים שונים בגוף, שיטה זו מבוצעת על ידי מגוון מכשירים אשר כל אחד מהם מתאים לסוג עור ושיער שונה. למידע רחב ומפורט על נושא זה היכנסו לעמוד הסרת שיער בלייזר וקראו!
  • מכשיר IPLטיפול זה מתבצע על ידי שימוש בקרני אור החודרות למבנה השערה ופוגמות אותו בעזרת האנרגיה המופקת מהם, טיפול זה גם נחשב לזול יותר ממקבילו טיפול הסרת השיער בלייזר. רוצים לקרוא מידע מפורט ורחב יותר על נושא זה? היכנסו עכשיו לעמוד הסרת שיער IPL!
  • מכשיר SHRשיטה מהפכנית זו עושה למעשה שימוש באנרגיה המופקת מקרני אור בכדי לפגום בשורש השערה ללא כל כאב ותחושות צריבה המאופיינות בטיפולי הסרת שיער אחרים. למידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד הסרת שיער SHR וקראו!
  • מכשיר אינפרא אדום- שיטה זו עושה שימוש בקרני אינפרא אדומות הנשלחות על עבר השיער בעוצמה נמוכה יחסית מהמכשירים הקודמים שסקרנו כאן ובזכות כך מחזיקה בכמה יתרונות וגם חסרונות על פני המכשירים האחרים. רוצים לדעת מהם יתרונות וחסרונות אלו לצד מידע נוסף ומפורט על שיטה זו? היכנסו עכשיו לעמוד הסרת שיער באינפרא אדום ומצאו זאת!
  • הסרת שיער באפילציה- בשיטה זו הסרת השיער מבוצעת על ידי שימוש בטכניקה אשר מסירה כל שערה באופן נפרד, שיטה זו נחשבת למיושנת ואיטית ומתבצעת בעיקר כאשר מדובר על אזורים ממש קטנים או כטיפול משלים לאחר הסרת שיער באחד המכשירים הקודמים שסקרנו כאן. למידע מפורט ורחב יותר על שיטה זו היכנסו לעמוד אפילציה וקראו.
  • מכשיר 4MPמכשיר חדש יחסית המשלב שלוש עוצמות אור שונות אשר יכולות להתאים למגוון רחב של סוגי עור ושערה. למידע מפורט ורחב יותר על מכשיר זה היכנסו לעמוד 4MP הסרת שיער וקראו!

  מכשיריIPL לטיפול ביתי

  כיום ניתן גם לבצע טיפולים להסרה של שיער מאזורים שונים בגוף גם מהבית באמצעות מכשירי IPL שניתן למצוא בקלות באינטרנט או בחנויות מוצרי חשמל ביתיים מובילות בתחום. מכשירים אלו נחשבים בעקרון לחלשים יותר מאלו שנמצאים במכוני היופי ומרפאות האסתטיקה והטיפול בהם בבית גובל בסיכון כלשהו לתופעות לוואי שעלולות להתרחש כתוצאה משימוש לא נכון וחסר קפידה. תופעות לוואי אלו עלולות להיות כוויות בדרגות שונות, כתמים על פני העור ועוד…

  טיפול IPL במסגרת מרפאה אסתטית כזו או אחרת מתבצעת תחת השגחתו וניסיונו של מטפל מוסמך בתחום, כלומר הסיכויים שתופעות לוואי אלו יצוצו היו קלושות יותר.

  מכשירי ה-IPL הביתיים המובילים כיום בשוק

  נכון להיום קיימים שני מכשירים מובילים בשוק שנקראים ME ו LUME של חברת פיליפס. שני מכשירים אלו נחשבים לאיכותיים, אמינים והכי בטיחותיים לשימוש כיום.

  השאירו פרטים כאן וקבלו מספר הצעות מחיר להסרת שיער!!
  השאירו פרטים ונחזור אליכם עם מספר הצעות מחיר להסרת שיער!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט