חפש באתר
מכשיר Nd:Yag
 

הסרת שיער בלייזר Nd:Yag

טכנולוגיית הסרת שיער בלייזר Nd:Yag הינה טכנולוגיה ייחודית העובדת על אורך גל ארוך במיוחד (1064 ננומטר) שבזכותו מתאפשרת גם חדירה ממושכת יותר אל תוך שורש השערה ופגיעה קשה יותר בו.

פעימות ארוכות אלו מאפשרות את שימוש המכשיר לכל סוגי העור אך עם יעלות פחותה לבעלי עור בהיר, כמו כן התדירות של פעימות אלו גבוה ולכן היא מאפשרת טיפול מהיר יותר.

אך לטכנולוגיית לייזר זו גם חסרון מאד גדול בכך שרבים מדווחים על כאבים ותחושות אי נוחות בזמן הטיפול, כמו כן הסיכונים של: נפיחויות לאחר הטיפול, אדמומיות, כוויות, שינוי של צבע העור וצלקות.

 שימוש בפחמן בזמן הטיפול

בזמן הטיפול בלייזר  Nd:Yagיבוצע שימוש במשחת פחמן בכדי להגדיל את יכולת הקליטה של קרני הלייזר ואפקט הפגיעה שלהם בשורש השערה. הפחמן ידוע ביכולות קליטת הצבע שלו והשימוש בו יעיל מכיוון והוא חודר אל שורש השערה ומושך אליו את פעימות הלייזר באופן ישיר.

אך לשימוש זה בפחמן יש גם חיסרון והוא כאשר הפחמן חודר עמוק מידי ונמרח על פני שטח נרחב, אז יכול להיווצר מצב שקרני הלייזר שימשכו אליו יגרמו לכתמים שיראו מחוץ לעור (ממש כמו קעקוע).

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  לסיכום

  מכשיר הסרת השיער בלייזר Nd:Yag מומלץ לבעלי עור שחום עד כהה ופחות לבעלי עור בהיר להם שיטות כמו: לייזר רובי ואלכסנדריט ,כמו כן הוא איננו אפקטיבי כלל מול שיער פלומתי ושיער דק, עבור אלו תתאים שוב טכנולוגיית אלכסנדריט.

  שימו לב!

  מכוני אסתטיקה רבים נוטים להבטיח לפני טיפול בלייזר Nd:Yag כמו בטיפולי לייזר אחרים 100% הצלחה בהסרת שיער לצמיתות, זוהי אמירה לא מדויקת ועד כה לא ידוע על שום שיטה של הסרת שיער בלייזר שמבצעת הסרה של 100% שיער לצמיתות.

  השאירו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור הסרת שיער בלייזר!
  השאירו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור הסרת שיער בלייזר!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט