חפש באתר
הסרת שיער בלייזר סופרנו
 

הסרת שיער בלייזר סופרנו

מכשיר הלייזר להסרת שיער סופרנו הינו מכשיר מטכנולוגיית הלייזר דיודה אשר נחשב ברחבי העולם כאחד המכשירים המובילים בתעשייה בזכות מספר מעלות אותן נחשוף בפניכם במאמר זה, כמו כן נסקור בפניכם את רמת הסיכונים, את פרופיל המטופלים שמתאים למכשיר זה ועוד..

מה עושה את מכשיר הסופרנו למיוחד כל כך?

כאמור מכשיר זה הוא תוצר של טכנולוגיית הדיודה שנחשבת בתעשיית הסרת השיער בלייזר והאסתטיקה למובילה ופופולארית במיוחד כאשר בחוד חניתה ניצב לייזר הסופרנו.

מכשיר זה משלב בתוכו מספר מעלות אשר גורמות לו להיות כל כך פופולארי וטוב ומעלות אלו הם:

  • קהל היעד של המכשיר- אחת המעלות של מכשיר זה היא קהל היעד הרחב שיכול להשתמש בשירותיו, מכשיר הסופרנו מתהדר בכ-6 תכניות שונות הנמצאות בו ואשר כל אחת מהן מתאימה לסוג עור ופיגמנט שערה שונה, כך שלמעשה לייזר הסופרנו מתאים לכל סוגי המטופלים שקיימים כיום (כמובן להוציא את אלו שאינם יכולים לעבור הסרת שיער בלייזר כגון: בלונדינים, אנשים עם שערות שיבה, לבקנים, שיער פלומתי ודק, ג’ינג’ים ואנשים עם בעיות רפואיות כאלו או אחרות).
  • שכיחות תופעות הלוואי- מטופלים במכשיר הסופרנו יהיו פחות חשופים לתופעות לוואי מאשר מכשירים אחרים וזאת בזכות אופן פעילותו של המכשיר בשיגור פעמיות האור, בעוצמתם, באורכן ובאופן חדירותם אל תוך העור
  • תחושות במהלך הטיפול-מכשיר הסופרנו מתהדר במעלה נוספת והיא שילוב שתי מערכות קירור במכשיר אחד, פעולתן של מערכות קירור אלו מבטיחה למטופלים תחושות כאב וצריבה מופחתות בזכות הרגעת המקום על ידיהן ומיד לאחר פעימת הגל. לרוב מטופלים שעוברים טיפול באמצעות מכשיר סופרנו מדווחים כי אינם מרגישים כלל תחושות לא נעימות והטיפול עובר בצורה מהירה יותר בזכות כך.
  • אפקטיביות- את מעלה זו שמרנו אמנם לסוף אך היא אולי הסיבה האמיתית לפופולאריות הגבוהה של מכשיר זה. מעלה זו היא כאמור האפקטיביות של מכשיר הסופרנו אשר נמדדת על פי התוצאה לאחר מספר טיפולים וכאשר בכל מכשיר כיום כולל הסופרנו בכדי להגיע לתוצאות חיוביות של עד כ-90% דילול השיער באזור, צריך לבצע מספר טיפולים שבכל פעם יגדילו את אחוז הפגיעה של השערות באזור. מספר הטיפולים שונה בין מטופל למטופל ותלוי בגנים (עובי שערה, צפיפות, צבע עור וצבע שערה) גיל, אזור הטיפול וכמובן המכשיר בו משתמשים, הסופרנו מתהדר בהגעה לתוצאות רצויות לאחר מספר טיפולים מועט יחסית.
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול עם לייזר סופרנו מהטובים שבמכונים!
מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור טיפול עם לייזר סופרנו מהטובים שבמכונים!
קטגוריות משנה
    © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט