חפש באתר
הסרת שיער במכשיר לייזר דיודה
 

הסרת שיער בלייזר דיודה

טכנולוגיית הסרת שיער בלייזר דיודה נחשבת לטכנולוגיה הנפוצה ביותר שקיימת כיום ומונה מספר מכשירים אשר מיועדים לסוגים שונים של מטופלים (עור בהיר,עור שחום, כהה ושחור) בעזרת טכנולוגיה זו מתאפשר הטיפול גם עבור אנשים שבעבר הלא רחוק היו נמצאים לא כשירים לעבור הסרת שיער בלייזר בגלל צבע עורם.

אין ספק כי המכשירים של טכנולוגיה זו ביצעו פריצת דרך בתחום ובעקבות כך הם נפוצים כל כך במכוני האסתטיקה רבים. במאמר זה נביא בפניכם מידע על טכנולוגיה זו.

לייזר דיודה

הגדולה של טכנולוגיה זו היא כאמור הכנסתם של אותם אנשים שלא יכלו לעבור את הטיפול בעבר הלא רחוק (בעלי עור כהה ובעלי עור שחור שמסווגים בשפה המקצועית כסוג עור 4-6)  אל תוך מעגל המטופלים, אך היא אלו הם לא לקוחותיה היחידים ואפשר למצוא מטופלים רבים מסוג עור 1,2 ו-3 שעוברים את הטיפול במכשירים כגון soprano, Lightsheer וכ”ו..

המכשיר הבולט ביותר בטכנולוגיה זו הוא הסופרנו, מכשיר זה הינו אחד מהמובילים כיום בתחום מבחינת בטיחותו לעור והשפעות הלוואי הנמכות, המכשיר גם מתהדר בזכות כך שהוא מתאים עבור כל סוגי העור בהם ניתן כיום לטפל ואיננו מייחד אוכלוסייה ספציפית. למידע רחב יותר על לייזר הסופרנו, אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הסרת שיער בלייזר סופרנו ולקרוא מידע נוסף על המכשיר.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  הבטיחות של מכשירי דיודה

  מכשירי הדיודה נחשבים לבטוחים מאד והסבירות לתופעות לוואי וצלקות נמוכה יותר אצלם מכל מכשיר שמיוצר בטכנולוגיה אחרת, נתון זה איננו פוסל את האפשרות כי לאחר הטיפול לא יופיעו כלל תופעות לוואי כגון: אדמומיות בעור, נפיחות, כוויות וצלקות, זה רק מבטיח כי הסיכויים לתופעות אלו יהיו נמוכים יותר בצורה משמעותית מכל שיטה אחרת.

  הבהרה בנוגע ל”הסרת השיער”

  גם מכשירי דיודה בדומה לכל שאר המכשירים מהטכנולוגיות השונות שפועלות כיום בתחום, לא יכולים להבטיח לכם הסרת שיער בצורה של 100% מהאזור בו אתם עוברים את הטיפול אלא דילול של עד 90% מכמות השיער במקום!

  מלאו פרטיכם ונחזור אליכם עם הצעת מחיר להסרת שיער בלייזר דיודה!
  מלאו פרטיכם ונחזור אליכם עם הצעת מחיר להסרת שיער בלייזר דיודה!
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט