חפש באתר
טיפולי לייזר בפנים
 

הסרת שיער בלייזר בפנים

שיער לא רצוי באזור הפנים הוא בעיה משותפת הן לגברים והן לנשים, אצל גברים שיער פנים הוא עניין שבשגרה ואפילו מקובל אך רבים בכל זאת בוחרים להסירו או לפחות לתחום את גבולותיו, אצל נשים צמיחת השיער בפנים כבר נחשבת כבעיה אסתטית ורובן יסמכו להיפטר ממנו באמצעות טיפול הסרת שיער בלייזר בפנים.

בעמוד זה נביא בפניכם מידע רב אודות הסרת שיער בלייזר פנים כגון: סיכונים ותופעות לוואי, מהו בכלל טיפול זה וכיצד הוא מתבצע ועוד…

הסרת שיער בלייזר מהפנים מספר הטיפולים

מכשיר הלייזר מגיב בצורה הטובה ביותר לשיער עבה וכהה כאשר קרניו נקלטות על השיער ויורדות עד לזקיק בכדי להשמידו, שיער הפנים אצל נשים הוא בדרך כלל ההפך המושלם ולרוב יהיה דק, רך ובהיר כך שתאלצו לעבור מספר רב יותר של טיפולים בכדי להגיע לתוצאה הרצויה. מספר הטיפולים אותם תצטרכו לעבור תהיה אינדיבידואלית מכיוון כי כל גוף מגיב בצורה שונה בהתאם לסוג השיער והעור.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  לפני טיפול הסרת שיער בלייזר בפנים

  כמו לפני כל טיפול הסרת שיער בלייזר אחר על המטופלים לגלח את אזור הטיפול בטרם הגעתם למכון, שיערות אשר יבצבצו מעבר לקו העור עלולות לסכן אתכם בכוויה או לגרום לטיפול להיות לא אפקטיבי וזאת מכיוון כי קרן הלייזר נתפסת על השערה כבר מחוץ לעור ואנרגיית החום שלה יורדת כלפי מטה ופוגעת בעור במקום להגיע לזקיק.

  סיכונים בטיפול הסרת שיער בפנים

  • כתמי פיגמנטציה- כתמי פיגמנטציה הם סכנה אשר נמצאת בכל טיפול הסרת שיער בלייזר, תופעה זו גורמת לכתמים שונים על גבי העור ולרוב לא נעלמים באופן עצמאי אלא מצריכים טיפול בפיגמנטציה.
  • חשיפה לשמש- לאחר טיפול הסרת שיער יש להימנע מחשיפה לשמש למשך תקופת זמן אותה יגדיר לכם המטפל, כל חשיפה מוקדמת של עורכם לשמש תגרום לסיכון גבוה יותר של נזקים לעור.
  • צלקות- במהלך הטיפול קיים סיכון שכוויות יופיעו על פניכם, כוויות אלו עלולות להפוך בהמשך לצלקות על הפנים.

  מי מתאים לעבור טיפול זה?

  טיפול זה מתאים הן לנשים והן לגברים אשר רוצים להסיר שיער לא רצוי מהפנים ונמצאים מתאימים מבחינת סוג שיערם וצבע עורם לטיפול הסרת שיער. למידע נוסף ומפורט יותר על ההתאמה לטיפול זה ניתן למצוא בעמוד התאמה להסרת שיער בלייזר!

  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להסרת שיער בלייזר!
  מלאו פרטיכם וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית להסרת שיער בלייזר!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט