חפש באתר
מכשיר אלכסנדריט
 

הסרת שיער בלייזר אלכסנדריט

הסרת שיער בלייזר אלכסנדריט איננה מתאימה לכל אדם אלא רק עבור אנשים אשר צבע העור שלהם בהיר ופיגמנט השערה שלהם כהה, לכן אם אתם אינכם עונים על קריטריונים אלו נסו את לייזר סופרנו שמתאים לכל סוגי העור אשר ניתן לטפל בהם כיום ובמיוחד עבור בעלי עור כהה.

מהי הסרת שיער בלייזר אלכסנדריט?

מכשירי לייזר אלו עובדים לדילול השיער באזור המבוקש על ידי גלי אור בעוצמה של 755 ננומטר שפוגעים בשורשי השערות וגורמים להם לפגיעה משמעותית. למכשירי האלכסנדריט יש מערכת קירור מיוחדת המאפשרת הרגעה של מקום הטיפול.

כאמור המכשיר מתאים אך ורק לבעלי עור בהיר ופיגמנט שערה כהה וזאת מכיוון שפעולת המכשיר בנויה על כך שגלי האור ננעלים על הפיגמנט הכהה ופועלים עליו, במקרה של עור כהה הסכנה לצלקות גבוה מאד מכיוון ופעולת הלייזר עלולה להינעל על הפיגמנט הכהה של העור ולגרום לכוויות.

לשיטת אלכסנדריט יש ייחודיות מול שאר המכשירים שקיימים בתחום והיא יכולת הפגיעה שלה בשיער פלומתי ודק שעמידותו בפני טיפולי הסרת שיער בלייזר אחרים גבוה מאד  וגורמת לבעליו בעיה קשה להסירו.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  מהלך הטיפול בשיטת אלכסנדריט:

  בסמוך לטיפול תאלצו לגלח את האזור המבוקש בצורה יסודית שלא תשאיר קצוות של שערות אל מחוץ לעור וזאת מכיוון שהמכשיר ינעל על אותו פיגמנט בולט ויפעל לפגיעה בו מעל העור ולא בשורש, תוצאה שלא תועיל לנו.

  לאחר מכן במכון האסתטיקה בו אתם מבצעים את הטיפול, יחטא הרופא את האזור בעזרת חומר חיטוי ובמידה ויש צורך ימרח את משחת האלחוש ויעטוף בניילון נצמד.

  בשלב הטיפול עצמו תאלצו לענוד משקפי מגן מיוחדות שימנעו מקרני הלייזר לפגוע בעיניכם ובזמן זה יעביר הרופא את מכשיר הלייזר על אזור הטיפול ויפעל לפגיעה בשורשי השערות.

  שימו לב!

  מכוני האסתטיקה מרבים לכנות את טיפולים אלו הסרת שיער בלייזר לצמיתות ולפעמים אף מבטיחים 100% הצלחה, נתונים אלו לא מדויקים כאשר מדברים על טיפולי הסרת שיער בלייזר כולל את שיטת אלכסנדריט מכיוון ועדיין לא הושגה פריצת דרך בתחום זה שתצליח לעבור את 90% דילול השיער מהאזור ותבטיח זאת לצמיתות.

  מלאו את פרטיכם בתיבה זו וקבלו הצעת מחיר עבור הסרת שיער אלכסנדריט!
  מלאו את פרטיכם וקבלו הצעת מחיר עבור הסרת שיער אלכסנדריט!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט