חפש באתר
הסרת שיער בלייזר
 

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הפכה מאז שנות ה- 90 ללהיט עולה בתחום האסתטיקה וכיום זוהי השיטה האפקטיבית ביותר במלחמה נגד שיער הגוף הלא רצוי. בעזרת הסרת שיער בלייזר תוכלו לדלל עד 90% משיערכם!

חשוב לציין כי נכון להיום השיטה איננה מאפשרת הסרה מוחלטת של השיער באזור הטיפול ומסוגלת להסיר מקסימום עד 90% מכמות השיער (כמו שציינו מעלה) ולכן נכון וראוי יותר לקרוא לשיטה זו דילול בקטגוריה זו נביא בפניכם את כל המידע שאתם צריכים ורוצים לדעת על הסרת שיער בלייזר כגון: מי מתאים, כמה עולה, אופן הפעולה, סיכונים, שיטות להסרת שיער ועוד הרבה מידע חיוני ונחוץ.

מי מתאים לעבור הסרת שיער בלייזר?

לשיטה זו ישנן וריאציות רבות וכל אחת מהן מתאימה ספציפית למטופל שונה, כמו כן ישנם נתונים פיזיים שבהם המכשיר כלל לא יהיה אפקטיבי,בכדי לדעת איזה שיטה מתאימה לכם והאם בכלל אתם כשירים לעבור טיפול הסרת שיער באמצעות לייזר כנסו לעמוד התאמה לטיפול הסרת שיער בלייזר!

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  אופן הפעולה של הטיפול

  איך עובדת השיטה? ובכן שיטה זו משתמשת בחום של גלי האור שמופקים מהלייזר בכדי לפגוע ישירות בשורש השערה ולהרוס אותו, הקרן שהלייזר מפיק ננעלת על הפיגמנט החזק של השערה ומבצעת את הפעולה. את טיפול זה תאלצו לעבור מספר פעמים (תלוי בעובי השערה, כמות השיער, שיטת הטיפול וכמובן התגובה של גופכם) עד לתוצאות הרצויות.

  בשלב הראשון שלפני הטיפול יתבקש המטופל לגלח את האזור הטיפול לפני תחילתו (רוב המכונים יבקשו מכם לעשות פעולה זו בבית כדי לקצר את משך הטיפול), את הגילוח חשוב לבצע לרמה הנמוכה והחלקה ביותר שניתן להגיע וזאת בכדי שקרן הלייזר לא תינעל על פיגמנט השערה מחוץ לעור, אלא תיכנס אל מתחת לעור ותבצע את פעולת ההרס של השורשים.

  בשלב השני שלפני הטיפול חלק מהמטופלים מתבקשים למרוח את משחת האלחוש שאמורה לגרום לאזור הטיפול להיות רדום ולהרגיע את תחושות הצריבה והעקצוצים שמורגשים בעת הטיפול. לאחר מריחת המשחה יהיה עליכם לעטוף את האזור בניילון נצמד ולהמתין כשעה לפני כניסתכם לטיפול עצמו.

  מהלך הטיפול:

  לאחר הסרת הניילון הנצמד וניקוי אזור הטיפול ימרח המטפל חומר מיוחד שיסייע לקרן הלייזר לפעול ולחדור ביעלות גדולה יותר אל עורכם, לאחר פעולה זו יהיה ניתן להתחיל את הטיפול ומכשיר הלייזר יעבור על האזור בו קיים חומר הג’ל שנמרח על גופכם ויפעל לפגיעה בשורשי השיער.משך הטיפול יהיה בהתאם לאזור בו הוא מבוצע ולכמות השערות שקיימות במקום.

  לאחר הטיפול:

  לאחר הטיפול יינתן לכם חומר להרגעת האזור שעלול להיות אדמומי ורגיש, חומר זה יעזור לכם להתגבר על תחושות לא נעימות אלו ותוכלו למרוח אותו גם בבית. לאחר עשרה ימים מהטיפול יצמחו בחזרה קצת שערות.

  סיכונים ותופעות לוואי לאחר הסרת שיער בלייזר

  שיטה זו נחשבת מאד בטוחה וכמעט שלא מדווחים עליה תקלות או סיבוכים כלשהם, אך ישנם כמה מקרים של תופעות לוואי וסיכונים נדירים שכדאי לדעת בכל זאת.

  • תופעת לוואי דווקא די שכיחה היא אדמומיות של אזור העור שעבר את הטיפול וניתן להתמודד עם תופעת לוואי זו בקלות, באמצעות מריחה של משחה אותה יספק לכם המטפל לאחר הטיפול.
  • צלקות כתוצאה מכוויות חום לאחר הטיפול נחשבות לנדירות מאד ובדרך כלל נובעות כתוצאה של מכון קוסמטי או מטפל לא מקצועיים.
  • לאחר הטיפול חל איסור להיחשף לשמש, פעולה שכזו עלולה להיות מסוכנת.

  שיטות להסרת שיער באמצעות לייזר

  מאז שנות ה-90 שטיפול זה זכה לאישורו של מכון ה-FDA האמריקאי, יצאו לאור מספר שיטות לטיפול שיער לא רצוי עליהם תוכלו לקרוא בעמוד הסרת שיער בלייזר שיטות קיימות!

  המחיר של הסרת שיער בלייזר

  מחיריהם של טיפולי הסרת שיער בלייזר יהיו שונים בין אזור לאזור ובין שיטה לשיטה. המחיר יהיה בנוי ממספר פרמטרים כגון: עלות המכון הקוסמטי, עלות המטפל, אזור הטיפול, שיטת הטיפול, כמות הטיפולים וכ”ו.. למידע נוסף ולטווח מחירים הגיוני, כנסו לעמוד הסרת שיער בלייזר מחירים ולמדו היטב ממה מורכב המחיר ומהו הטווח ההגיוני לכל טיפול.

   

  מלאו את פרטיכם וקבלו מספר הצעות מחיר מהמכונים הטובים בארץ!
  השאירו פרטים וקבלו מספר הצעות מחיר מהמכונים הטובים ביותר
  © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט