חפש באתר
ניתוח LASIK
 

ניתוח LASIK

ניתוח LASIK הינו הניתוח הנפוץ ביותר שקיים בתחום וזאת בזכות תקופת ההחלמה הקצרה ונטולת הכאבים שהוא מאופיין בה! אך לא הכול ורוד, ניתוח LASIK הוא גם הניתוח בעל אחוזי הסיכון הגדולים ביותר בין שאר ניתוחי הסרת המשקפיים בלייזר. במאמר זה נסקור את ניתוח  LASIK על בוריו ונביא בפניכם מידע רב ערך כגון: סיכונים, זמן החלמה, מי מתאים לניתוח זה וכ”ו..

מהו בכלל ניתוח LASIK?

כמו בכל אחד מניתוחי הסרת משקפיים בלייזר שנסקר באתר אסתטיק נט, גם ניתוח זה יתחיל כאשר המנתח מטפטף אל תוך עיניכם טיפות אלחוש שתפקידן לגרום לכם לעבור את הניתוח ללא תחושות כאב וצריבה.

בשלב הבא יחתוך המנתח שכבה דקה מהקרנית בצורת חצי עגול ואותה יקפל כלפי חוץ, כך שייווצר חצי עגול חשוף דרכו יוכל הלייזר לחדור אל תוך הקרנית ולבצע את עבודתו.

הסיבה שניתוח LASIK הוא בעל סיכונים גבוהים יותר משאר הניתוחים, טמונה בכך שפעולת הלייזר חודרת אל תוך עומק הקרנית שם הסיכויים לפגוע ברקמות חשובות גדולים יותר. בפעולת הלייזר (שאורכת לרוב לא יותר מדקה) תתבצע עבודת ליטוש והסרה של רקמות לא נחוצות שיעזרו לשיפור הקימורים בתוך העין ויביאו לחידוד הראייה.

  הצעת מחיר על טיפול מסוג

  שם מלא

  דואר אלקטרוני

  סיכונים וסיבוכים שעלולים לקרות במהלך ניתוח LASIK

  למרות שניתוח זה נחשב בעל אחוז הסיכונים הגבוה ביותר מבין שאר ניתוחי הסרת המשקפיים בלייזר, צריך לזכור כי שכיחותם של סיבוכים בניתוחים אלו הם נדירים ולרוב סביר להניח כי הניתוח יעבור בצורה תקינה וללא כל סיבוך, אך כל עוד סיכונים אלו קיימים אפילו בסבירות נמוכה, כדאי ואף מומלץ לדעת אותם מראש.

  הסיכונים והסיבוכים הנפוצים ביותר בניתוח LASIK:

  • סנוור והילה בעת חשיפה לאור.
  • פגיעה בראייה כתוצאה של ניתוח כושל.
  • זיהומים ודלקות בעיניים.
  • עיניים יבשות.

  מי מתאים לניתוח LASIK?

  את הנבחרים לניתוח זה יבחר המנתח על פי מספר פרמטרים שיעלו לאחר בדיקת המועמד והם: אבחון הבעיה שמצריכה את הניתוח מראש (צילינדר, שטח ראייה קצר, שטח ראייה מצומצם) ונתונים פיזיולוגיים של העין!

  מכיוון ובניתוח זה מוסרות משכבת הקרנית רקמות רבות, הניתוח איננו מתאים ואף מסוכן לאנשים בעלי קרנית דקה! אנשים אלו בדרך כלל יופנו על ידי המנתח לניתוח LASK  או PRK.

  את בדיקת כשירותכם לניתוח ניתן לעשות בקלות (ובדרך כלל גם בחינם ) בכל מכון שמציע את שירותיו בתחום ניתוחי הסרת המשקפיים בלייזר!

  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח לאסיק מטובי המנתחים!
  מלאו פרטים וקבלו הצעת מחיר עבור ניתוח לאסיק מטובי המנתחים!
  קטגוריות משנה
   © כל הזכויות שמורות לאסתטיק נט